سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

برگزاری بیستمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی در آذر ماه ۹۷

برگزاری بیستمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی در آذر ماه ۹۷

جامع خبر(جامع نیوز):دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران اعلام نمود، همایش بین المللی صنایع دریایی که همه ساله توسط این انجمن و با همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دیگر ارگان های دریایی کشور برگزار می شود، بیستمین دوره آن به دبیری دکتر محمدرضا بهاری، عضو هیات علمی دانشگاه تهران و کارشناس ارشد صنایع فراساحل طی روزهای ۲۶ و ۲۷ آذر ماه ۱۳۹۷ در جزیره کیش برپا خواهد شد.

صنایع دریایی کشور بعنوان بخشی مهم از فعالیتهای اقتصادی کشور، طی سالهای اخیر در مسیر رشد و توسعه قرار گرفته و در عین حال فراز و نشیب های مختلفی را نیز تجربه کرده است. برگزاری منظم و سالانه همایش های صنایع دریایی فرصتی مناسب برای معرفی دستاوردها و بررسی چالش‌های این حوزه مهم از صنعت کشور است. تحریم های اقتصادی کشور و خصوصاً صنایع دریایی و دریانوردی در سالهای گذشته و احتمال برگشت آنها تنگناهای جدی در مسیر توسعه دریایی بوجود آورده است. انتظار آن است که با استفاده هوشمندانه از شرایط به وجود آمده در راستای تقویت و توسعه ساخت و تولید داخل با بهره‌ مندی از بستر همایش بیستم، زمینه های بهره برداری بهتر از این فرصت فراهم گردد.

در این راستا، از عموم پژوهشگران، دانشگاهیان، متخصصان، سیاست گذاران، مدیران و دیگر صاحبنظران علاقمند به توسعه صنایع و امور دریایی کشور دعوت می شود با حضور فعال خود از طریق ارائه مقاله، شرکت در کارگاه آموزشی، حضور در همایش و برنامه های جانبی در تحقق اهداف آن همکاری نمایند.

سخنرانی مسئولان و مدیران ارشد دریایی کشور، سخنرانی اساتید برتر داخلی و بین المللی، ارائه سخنرانی های علمی و مقالات تخصصی، برگزاری کارگاه های آموزشی، میزگرد و پنل های تخصصی و برگزاری نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی و دریانوردی از برنامه های این همایش خواهد بود.

شایان ذکر است، در این همایش که معتبرترین رویداد دریایی کشور است، پژوهشگران، دانشگاهیان، متخصصان، سیاست گذاران، مدیران و دیگر صاحبنظران علاقمند به توسعه صنایع و امور دریایی، سخنرانی و مقالات خود را ارائه می کنند و میزبان قشر عظیمی از جامعه دریایی و دانشجویان می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به دبیرخانه انجمن مهندسی دریایی ایران با شماره های ذیل ارتباط برقرار نمایید.

۰۲۱-۴۴۲۷۳۴۹۵-۷

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۰۲ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۳:۴۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری بیستمین همایش و نمایشگاه بین المللی صنایع دریایی در آذر ماه ۹۷ بسته هستند
  • 49 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.