سه شنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۸

آزمون و قوچان نژاد از تیم ملی خداحافظی کردند

آزمون و قوچان نژاد از تیم ملی خداحافظی کردند

جامع خبر(جامع نیوز):سردار آزمون مهاجم ۲۳ ساله و رضا قوچان نژاد با انتشار پیامی به صورت رسمی از ادامه حضور در تیم ملی فوتبال ایران خداحافظی کردند.
به گزارش جامع خبر؛ سردار آزمون مهاجم ۲۳ ساله تیم ملی فوتبال ایران که به دلیل عملکرد خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد انتقاد برخی هواداران قرار گرفته بود به صورت رسمی با انتشار پیامی از حضور در تیم ملی خداحافظی کرد.
آزمون که بر خلاف قوچان نژاد از زحمات کی روش تشکر ویژه ای کرده بود دلیل خداحافظی خود را برخی بی مهری ها اعلام کرد و گفت با توجه به بیماری مادر خود تصمیم گرفت بین او و تیم ملی، مادر خود را انتخاب کند.
آزمون اعلام کرده توهین هایی در طول جام جهانی به او شده اصلا به حق نبوده و جدایی از تیم ملی برای او دردناک است.
دومین خبر مربوط به تیم ملی که شاید قابل پیش بینی تر از خدافظی آزمون بود خداحافظی دیگر مهاجم تیم ملی است. رضا قوچان نژاد مهاجم تیم ملی فوتبال کشورمان که در سال ۲۰۱۴ گل صعود این تیم به جام جهانی برزیل را به ثمر رساند امروز به صورت رسمی از بازی های ملی خداحافظی کرد.
قوچان نژاد که در لیست نهایی کی روش برای جام جهانی ۲۰۱۸ قرار داشت موفق به حضور در میدان در سه دیدار تیم ملی در این رقابت ها نشد.
رضا قوچان نژاد که در هیرنفین هلند بازی می کند ۶ سال پیراهن تیم ملی ایران را به تن کرد.
تیم ملی فوتبال ایران در گروه ب بیست و یکمین دوره رقابت های جام جهانی با کسب ۴ امتیاز و تنها یک امتیاز کمتر از تیم های اول و دوم (پرتغال و اسپانیا) و بالاتر از مراکش در مکان سوم این گروه قرار گرفت.

نوشته شده توسط تحریریه در پنج شنبه, ۰۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۷:۴۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آزمون و قوچان نژاد از تیم ملی خداحافظی کردند بسته هستند
  • 67 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.