چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی خبرداد

توزیع بی‌وقفه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور

توزیع بی‌وقفه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور

جامع خبر(جامع نیوز):مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران گفت: توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت بدون هیچ مشکلی و بی‌وقفه ادامه دارد و اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر تعطیلی جایگاه‌ها و کمبود بنزین صحت ندارد.
به گزارش جامع خبر؛ علیرضا رجب‌پور اظهار کرد: ازدحام موجود در برخی جایگاه‌ها مربوط به تعطیلات تابستانی و افزایش سفرهای برون‌شهری است و توزیع بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت بی‌وقفه ادامه دارد.

وی با اشاره به این که افزایش مصرف بنزین در تابستان گرم امسال به‌ویژه ماه‌های مرداد و شهریور قابل پیش‌بینی بود، تاکید کرد: سوخت کافی در انبارهای شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی وجود دارد و مردم به شایعات توجهی نکنند.

مدیر بازرگانی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی همچنین با تاکید بر این‌که روند رشد مصرف در هفته‌های اخیر بی‌سابقه بوده است، گفت: به نظر می‌رسد دلیل این افزایش مصرف، افزایش گرمای هوا و استفاده از کولر خودروها و نیز جابه‌جایی مسافران به نقاط خنک‌تر بوده است.

وی همچنین اخبار برخی رسانه‌ها مبنی بر تعطیلی و توقف عرضه بنزین در جایگاه‌های شهر تهران به دلیل دونرخی شدن بنزین را رد کرد و افزود: تعطیلی جایگاه‌ها به این دلیل صحت ندارد و فعلا برنامه‌ای برای دو نرخی شدن بنزین وجود ندارد و در صورت تغییرات، اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد.

مصرف بنزین کشور در هفته‌های گذشته، روندی افزایشی داشته است و به نظر می‌رسد در صورت رعایت نکردن مصرف بهینه، این روند تا پایان تابستان ادامه یابد.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۴:۱۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای توزیع بی‌وقفه بنزین در جایگاه‌های عرضه سوخت سراسر کشور بسته هستند
  • 40 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.