جامع خبر(جامع نیوز):با پیاده سازی بیش از ۶۷۷ هزار ساعت آموزش مجازی در موسسه اعتباری کوثر از قطع ۸۱ درخت جلوگیری وکاهش ۰۰۰/۰۰۰/۱۱۰/۱ ریال در بهای تمام شده را به دنبال داشته است. به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ مرتضی شعبانی سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی موسسه کوثر با اشاره به ضرورت و اهتمام […]

جامع خبر(جامع نیوز):با پیاده سازی بیش از ۶۷۷ هزار ساعت آموزش مجازی در موسسه اعتباری کوثر از قطع ۸۱ درخت جلوگیری وکاهش ۰۰۰/۰۰۰/۱۱۰/۱ ریال در بهای تمام شده را به دنبال داشته است.
به گزارش روابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ مرتضی شعبانی سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی موسسه کوثر با اشاره به ضرورت و اهتمام مدیران عالی به سیستم آموزشی مدرن، به روز و پویا گفت: همگامی با علوم روز و استفاده از تکنولوژی های جدید آموزشی در مجموعه های اقتصادی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و این به روز بودن به توسعه سازمانی و افزایش بهره وری سرمایه های انسانی کمک شایانی می نماید.
سرپرست معاونت توسعه منابع انسانی موسسه اعتباری کوثر ارتقاء توانمندی تخصصی و مهارت های بانکی کارکنان را رویکرد آموزشی این معاونت در افزایش بهره وری سازمانی اعلام و افزود: شناسایی نقاط قوت، تسهیل درک مطالب آموزشی، ارتقاء توانمندی تخصصی و مهارت های بانکی از طریق توجه به تجربیات و دست ورزی های قبلی فراگیر از رویکرد های آموزش کوثر است که در این راستا طراحی محتواهای آموزشی در یادگیری الکترونیکی بر اساس رویکرد یادگیری معنادار و برگزاری کلاس و کارگاه های گفتگو محور با استفاده از تکنیک تسهیل گری انجام شده است .
شعبانی بیان داشت: موسسه اعتباری کوثر از سال ۹۲ با هدف ایجاد و ارتقاء مهارت های بانکی کارکنان، تمامی فرآیند های آموزشی را با استاندارهای iso10015 طراحی و اجرا نموده. نظام مند ساختن فرآیند های آموزشی، استفاده مناسب و اثر بخش از فناوری های نوین آموزشی، توجه ویژه به مدل ها و مفاهیم نوین آموزشی در طراحی دوره ها و همگامی فرآیندهای آموزشی کوثر با تحولات و نوآوری های آموزشی سازمانی در سطح ایران و جهان از جمله تغییرات آموزشی در موسسه کوثر است.
وی دریافت جایزه ملی تعالی آموزش و توسعه را یکی از افتخارات موسسه اعتباری کوثر در زمینه آموزش عنوان و تصریح کرد: تقدیرنامه دوستاره جایزه تعالی آموزش از چهارمین کنفرانس ملی آموزش و توسعه منابع انسانی ایران، تقدیرنامه در اولین جایزه برترین تجارب آموزشی و کسب رتبه اول در اولین المپیاد بانک ها و موسسات اعتباری خصوصی کشور از جمله افتخارات آموزشی موسسه کوثر می باشد.
شعبانی تصریح کرد: برگزاری ۲ دوره المپیاد علمی کارکنان، ۷ دوره آزمون تخصصی اعتبارات، مالی، بازرسی، اداری، حقوقی و فناوری اطلاعات، ۴ دوره آزمون جامع دستورالعمل های موسسه و برگزاری بیش از ۶۷۷ هزار نفر ساعت دوره آموزشی از جمله دوره های برگزار شد توسط این معاونت می باشد .