جامع خبر(جامع نیوز):با حضور دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره و حسین نظریان، مدیر پشتیبانی و نصر اصفهانی مدیر شعبه اصفهان بیمه سرمد، و همچنین رستگاری، مدیر عامل بانک صادرات شهرکرد، مرادی، مدیر بازاریابی و فروش بانک صادرات استان اصفهان و عسگری معاون ایشان، ساختمان جدید این شرکت در شهر اصفهان افتتاح شد. به گزارش […]

جامع خبر(جامع نیوز):با حضور دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره و حسین نظریان، مدیر پشتیبانی و نصر اصفهانی مدیر شعبه اصفهان بیمه سرمد، و همچنین رستگاری، مدیر عامل بانک صادرات شهرکرد، مرادی، مدیر بازاریابی و فروش بانک صادرات استان اصفهان و عسگری معاون ایشان، ساختمان جدید این شرکت در شهر اصفهان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در جریان این مراسم که با حضور ستاری، مدیر اسبق این شعبه و نمایندگان بیمه سرمد در استان صفهان برگزار شد، دکتر کاتب ارتباط موثر بیمه سرمد و بانک صادرات ایران را، به عنوان یکی از دلایل موفقیت این شرکت در سالهای فعالیت خود برشمرد.
وی با قدردانی از زحمات مدیران پیشین این شعبه، موفقیت‌های بیمه سرمد در استان اصفهان را مرهون پیگیری‌های ایشان دانسته و در خصوص تداوم این روند رو به رشد با حضور مدیر جدید این شعبه، ابراز امیدواری کرد. کاتب با قدردانی از تلاش نمایندگان و کارکنان شعبه اصفهان افزود:«استان اصفهان، یکی از استان‌های بزرگ صنعتی در کشور است و با توجه به پتانسیل‌های موجود، انتظارات ما همیشه از شبکه فروش بیمه سرمد در این منطقه بالا بوده است.» وی در ادامه گفت:«خوشبختانه در سالهای گذشته، شبکه فروش بیمه سرمد در اصفهان، همواره در جهت تحقق اهداف و چشم‌اندازهای تصویر شده در مجموعه گام‌های موثری برداشته‌اند و پیش‌بینی می‌شود که در آینده نیز، شعبه اصفهان، همچنان یکی از شعب موفق و توانمند بیمه سرمد باشد.»
در جریان این مراسم ، نصر اصفهانی، مدیر شعبه اصفهان بیمه سرمد، با معرفی نمایندگان شرکت در این استان، از تلاش‌ها و پیگیری‌های ایشان تقدیر کرده و مشکلات پیش روی آنها در استان را با رئیس هیات مدیره بیمه سرمد درمیان گذاشت. نصر اصفهانی با ارائه گزارشی در خصوص مباحث مطرح شده در نشست مدیران ستادی و استانی بیمه سرمد در مشهد مقدس گفت:« خوشبختانه در زمان کوتاه سپری شده، تلاش‌های ارزشمندی در جهت پیگیری مباحث مطرح شده در این نشست صورت گرفته و با برنامه‌ریزی‌های اتخاذ شده در شعبه، می‌توان به افزایش پورتفوی و کاهش ریسک‌های منفی در این شعبه امیدوار بود.»
در ادامه دکتر کاتب نیز در نشستی با نمایندگان استان اصفهان، دغدغه‌ها و نقطه‌نظرات ایشان را شنیده، بر لزوم پیگیری موارد مطرحه تاکید کرد. در پایان کاتب با تقدیر از نمایندگان برگزیده این استان، جوایز و تقدیرنامه‌های نمایندگان برگزیده در رشته‌های ثالث و بدنه و همچنین بیمه‌های زندگی را به ایشان اعطا کرد.
در جریان سفر رئیس هیات مدیره بیمه سرمد بیمه استان اصفهان، نشستی با حضور مرادی، مدیر بازاریابی و فروش بانک صادرات استان اصفهان و عسگری معاون ایشان برگزار شد. در این نشست که رستگاری، مدیر عامل بانک صادرات شهرکرد و نصر اصفهانی، مدیر شعبه اصفهان بیمه سرمد در آن حضور داشتند، دکتر کاتب از همکاری کارمندان شعب بانک در ارائه خدمات بیمه‌ای به مشتریان قدردانی و ورود شعب بانک به این حوزه را گامی ارزشمند در جهت ارتقا فرهنگ بیمه در کشور توصیف کرد.
شعبه اصفهان بیمه سرمد به نشانی: خیابان حکیم نظامی، حدفاصل چهار راه حکیم نظامی و چهار راه شریعتی، نبش کوچه اورنگ، کوچه شماره ۱۸، شماره‌های ۰۳۱۳- ۶۲۵۸۷۸۰-۸۴ و ۰۳۱۳- ۶۲۹۲۹۵۱-۵۲ آماده خدمت‌رسانی به مشتریان و هم میهنان گرامی می باشد.