جامع خبر(جامع نیوز):هواوی همچنین موفق به ثبت رکورد ۴۱% رشد سالیانه بهتر از اپل و سامسونگ شد هواوی با عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند جهان در نیمه اول سال ۲۰۱۸ از برند اپل پیشی گرفت. بر مبنای آخرین گزارش IDC ، هواوی۱۵.۸ درصد و اپل ۱۲.۱ درصد ازفروش بازار را مال […]

جامع خبر(جامع نیوز):هواوی همچنین موفق به ثبت رکورد ۴۱% رشد سالیانه بهتر از اپل و سامسونگ شد

هواوی با عنوان یکی از مطرح ترین تولیدکنندگان گوشی های هوشمند جهان در نیمه اول سال ۲۰۱۸ از برند اپل پیشی گرفت. بر مبنای آخرین گزارش IDC ، هواوی۱۵.۸ درصد و اپل ۱۲.۱ درصد ازفروش بازار را مال خود کرده اند.
قرارگیری هواوی در جایگاه دوم جهان یک نقطه ی عطف در صنعت موبایل است که میتواند بالغ بر ۵۴.۲ میلیون دستگاه همراه با رکورد ۱۵.۸% در سهم بازارثبت کند. هواوی همچنین با ثبت رکورد ۴۱% پیشرفت سالانه برتر از دو برند دیگر سامسونگ و اپل با این شاخص قرار گرفت.
لازم به ذکر است که هواوی توانست در منطقه ی خاورمیانه و افریقا نیز از اپل پیشی بگیرد.بر اساس گزارش ماه می شرکت GFK سهم بازار هواوی در منطقه ی خاورمیانه و افریقا ۲۱ % است که پیشرفت ۳۱.۲۵ درصدی سهم بازار در دسامبر ۲۰۱۷ داشته است.
هواوی در صنعت گوشی های هوشمند به عنوان پیشرو حوزه نوآوری عمل کرده است. نکته ی قابل توجه این است که این شرکت با صرف ۴۵ میلیارد دلاردر ۱۰ سال گذشته ششمین سرمایه گذار بزرگ در تحقیق و توسعه در سطح جهانی است.
اعطای جوایز بین المللی مختلف به هواوی نیز گواه آن است که تلاش های شرکت بی ثمر نبوده است.هواوی پرچم دار چیپ ست هوش مصنوعی در صنعت تلفن های هوشمند است و همچنین اولین پردازنده برخوردار از واحد پردازش عصبی یا NPU را به بازار عرضه کرده است .
گوشی پرچم دار HUAWEI P20 Pro با تکنولوژی بی سابقه ی دوربین ۴۰ مگاپیکسلی و ویژگی های فوق العاده در عکاسی در شب به بازار معرفی شده است. سری HUAWEI P20 تنها پس از چند ماه از عرضه به بازار موفق به کسب تقاضاهای بسیار زیادی در حدود ۶ میلیون دستگاه در گروه گوشی های برتر جهان شد.
Huawei با انتشار فن آوری GPU Turbo به کاربران اجازه می دهد تا بدون نیاز به ارتقاء دستگاه های خود و بدون هیچ هزینه ای از دستگاه های بهبود یافته برای تجربه بازی لذت برند ومیزان تعهد خود به اهمیت نوآوری و خدمات مشتری را به همگان نشان دهند.
این شرکت اخیرا اعلام کرده است که در دومین سال متوالی در مارک های ارزشمند Forbes قرار گرفته است و تنها شرکت چینی در لیست سال ۲۰۱۸ است.
با اطمینان میتوان گفت هواوی با پیشرفت هرروزه در صنعت تلفن های همراه حتی لحظه ای از شگفت زده کردن طرفداران خود فروگذار نکرده است.