شنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۷

شریعتمداری دستور پیگری و بازرسی داد

پیش فروش مزدا ۳ صدای وزیر صنعت را هم درآورد

پیش فروش مزدا ۳ صدای وزیر صنعت را هم درآورد

جامع خبر(جامع نیوز):هفته گذشته قرار بود براساس اعلام شرکت بهمن فروش اینترنتی مزدا۳ از ساعت ۹ صبح چهارشنبه آغاز شود. اما از همان دقیقه نخست آغاز ثبت‌نام داستان تکراری سرگردانی مردم در خریدهای اینترنتی خودرو تکرار شد و کمتر کسی توانست حتی به سایت فروش گرو ه بهمن دسترسی پیدا کند.
وزیر صنعت برای بررسی نحوه پیش‌فروش مزدا ۳ گروه خودروی بهمن دستور فوری داد.
محمد شریعتمداری در صفحه توئیتر خود نوشت: نحوه پیش فروش مزدا ۳ گروه خودروی بهمن به دلیل حاشیه سود و قطع و وصل‌های مشکوک بحث برانگیز شده ،به مرکز روابط عمومی وزارت صنعت دستور دادم با همکاری سازمان حمایت از مصرف کنندگان ضمن بررسی روند پیش فروش نسبت به شفافیت لیست خریداران اقدام کند و اگر تخلفی روی داده به تعزیرات معرفی کنند.
اختلاف قیمت بسیار بالای مزدا۳ از کارخانه تا بازار عاملی شده تا مشتریان زیادی امروز به سایت فروش مراجعه کنند اما فروش سرکاری این خودرو باعث شد تا کمتر کسی بتواند حتی ثبت نام اولیه خرید این خودرو را با موفقیت انجام دهد.
هفته گذشته قرار بود براساس اعلام شرکت بهمن فروش اینترنتی مزدا۳ از ساعت ۹ صبح چهارشنبه آغاز شود. اما از همان دقیقه نخست آغاز ثبت‌نام داستان تکراری سرگردانی مردم در خریدهای اینترنتی خودرو تکرار شد و کمتر کسی توانست حتی به سایت فروش گرو ه بهمن دسترسی پیدا کند.
جالب اینجاست دو دقیقه بعد از گشایش سایت شرکت اعلام کرد ظرفیت به اتمام رسیده و دور دوم فروش رأس ساعت ۹:۱۵ آغاز می‌شود.
این پیام برای مشتریان شاید نقطه امیدی را بوجود آورده بود که می تواند در این ساعت تلاش خود را برای ثبت‌نام انجام دهند اما در ساعت مقرر باز گشایش سایت برای مشتریان مقدور نبود و در نهایت بعد از یک دقیقه سایت فروش اعلام کرد مرحله دوم پذیرش به اتمام رسیده و مرحله بعد رأس ساعت ۹:۳۰ آغاز می‌شود.
اختلاف قیمت بسیار بالای مزدا۳ از کارخانه تا بازار عاملی شده تا مشتریان زیادی امروز به سایت فروش مراجعه کنند اما به اعتقاد فعالان بازار خودرو این فروش سرکاری بوده و کمتر کسی می‌تواند حتی ثبت نام اولیه خرید این خودرو را با موفقیت انجام دهد. در حال حاضر مزدا۳ در بازار ۲۱۵ میلیون تومان معامله می‌شود که در این فروش کارخانه قیمت ۱۴۲میلیون تومانی را برای این خودرو تعیین کرده است.

پیش فروش مزدا ۳ صدای وزیر صنعت را هم درآورد

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۲ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پیش فروش مزدا ۳ صدای وزیر صنعت را هم درآورد بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.