یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸

کارکنان بانک حکمت ایرانیان خون خود را اهدا کردند

کارکنان بانک حکمت ایرانیان خون خود را اهدا کردند

جامع خبر(جامع نیوز)در آستانه روز اهدای خون و در راستای مسئولیت‌ اجتماعی و کارهای خیرخواهانه کارکنان بانک حکمت ایرانیان در کمپین اهدای خون در ساختمان مرکزی این بانک مشارکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بانک حکمت ایرانیان، در راستای انجام مسئولیت‌های اجتماعی کمپین اهدای خون در روز شنبه ۶ مرداد ماه با هماهنگی و همکاری سازمان انتقال خون در ساختمان مرکزی بانک از ساعت ۹ صبح شروع و کارکنان از بخش‌های مختلف مدیریت، معاونت ها، شعبات و شرکت‌های تابعه فراخوان شده و داوطلبانه حضور پیدا کردند که ابتدا پیش‌بینی می شد ۱۰۰ نفر مشارکت داشته باشند اما با استقبال بسیار خوبی روبرو شدیم که تا آخر وقت اداری به بیش از ۲۰۰ نفر اهدا کننده خون خواهیم داشت.
بانک حکمت ایران همواره در انجام مسئولیت‌های اجتماعی و خیرخواهانه حضور فعال داشته بطوری که در بحث حمایت‌های مالی کمک به زلزله‌زدگان، کمک به ایتام (همکاری با سازمان بهزیستی) ، بازسازی مدارس مناطق محروم پیشتاز بوده است.
و نیز در انجام برق رسانی به روستاهای محروم از طریق پنل‌های خورشیدی نیز پیشتاز بوده از آن جمله احداث اولین کارخانه ساخت پنل‌های خورشیدی (تابان) توسط بانک حکمت ایرانیان که بزودی به بهره بردازی می رسد و دو کارخانه دیگر نیز در اقلید و آباده نیز در دست اجرا دارد

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۷:۱۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کارکنان بانک حکمت ایرانیان خون خود را اهدا کردند بسته هستند
  • 44 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.