شنبه, ۰۴ اسفند ۱۳۹۷

از سال گذشته تا کنون

۹۰ میلیون نسخه درمانی الکترونیک صادر شد

۹۰ میلیون نسخه درمانی الکترونیک صادر شد

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت : امسال بیش از ۲۰ میلیون نسخه الکترونیک چاپ و طی سال گذشته تا کنون ۹۰ میلیون نسخه درمانی الکترونیک در کشور صادر شده است.
به گزارش ایران اکونومیست، سیدتقی نوربخش روز شنبه با حضور در اداره تامین اجتماعی شهرستان جیرفت در جمع خبرنگاران افزود: یکی از برنامه های مهم سازمان تامین اجتماعی، ایجاد نسخه الکترونیک و حذف دفترچه بیمه است.
وی با بیان اینکه در زمان حاضر در هشت استان کشور نسخه به صورت الکترونیک صادر می شود تصریح کرد: صدور آن زیرساخت مهمی برای تحول در نظام سلامت کشور به شمار می رود که سازمان تامین اجتماعی در این حوزه، پیشگام است.
مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با اشاره به سفر یکروزه خود و همراها به جنوب استان کرمان بیان کرد: به دعوت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی به این منطقه سفر کردیم تا بتوانیم امکانات موجود درمانی این دیار را بررسی و برای پیشرفت و ارتقای زیرساخت ها راهکار های موثرتری پیدا کنیم.
نوربخش اضافه کرد: سه بیمارستان در استان کرمان به طور مستقیم به مردم خدمات ارائه می دهد و درمان غیرمستقیم هم از طریق دفتر اسناد پزشکی در حال انجام است.
بیش از یکصد هزار خانوار ماهانه در استان کرمان از سازمان تامین اجتماعی مستمری دریافت می کنند و تعهدات این مجموعه در بخش بیمه ای و حوزه پرداخت مستمری بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان در ماه است.
سیدتقی نوربخش صبح امروز به همراه معاونان و مدیران استانی سازمان تامین اجتماعی با دعوت نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد به منظور بررسی امکانات درمانی این شهرستان ها به جنوب کرمان سفر کرد.
جنوب کرمان متشکل از هفت شهرستان، یک سوم مساحت این استان را با جمعیت یک میلیون نفر به خود اختصاص داده است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۳ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای ۹۰ میلیون نسخه درمانی الکترونیک صادر شد بسته هستند
  • 23 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.