جامع خبر(جامع نیوز):گروه خودروسازی سایپا آمادگی خود را جهت ارائه جزئیات ثبت نام و پیش فروش محصولات خود به دستگاه های نظارتی و سازمان های ذی ربط اعلام کرد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از سایپانیوز: پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۴/۶/۹۷ آغاز و بدون […]

جامع خبر(جامع نیوز):گروه خودروسازی سایپا آمادگی خود را جهت ارائه جزئیات ثبت نام و پیش فروش محصولات خود به دستگاه های نظارتی و سازمان های ذی ربط اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از سایپانیوز: پیش فروش محصولات گروه خودروسازی سایپا از ساعت ۱۰ صبح روز چهارشنبه ۱۴/۶/۹۷ آغاز و بدون وقفه تا ساعت ۱۳:۴۵ دقیقه روز پنجشنبه۱۵/۶/۹۷ ادامه یافت که در این بازه زمانی ۵۰ هزار دستگاه انواع محصولات گروه خودروسازی سایپا پیش فروش شد.

در این طرح ۲۹ درصد ثبت نام کنندگان از استان های تهران و البرز موفق به پیش خرید بیشترین تعداد خودرو شدند و بعد از آن استان های خراسان رضوی،‌ اصفهان و فارس به ترتیب با ۸،۹، و ۷ درصد دارای بیشترین خریداران خودرو از این طرح فروش سایپا بوده اند و ۴۷ درصد هم از سایر استان ها موفق به خرید خودرو شده اند، علاوه بر این ۶۳ درصد خریداران مرد و ۳۷ درصد هم زن بوده اند.

این طرح به صورت کاملا شفاف انجام و گروه خودروسازی سایپا با دعوت از خبرنگاران به صورت لحظه ای جزئیات را جهت تنویر افکار عمومی در اختیار اصحاب رسانه قرار داد.