جامع خبر(جامع نیوز):بیمه نوین به مناسبت روز پزشک و با هدف ارج نهادن به جامعه پزشکی کشور، بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان را با ٢٠ درصد تخفیف ارائه می دهد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت با هدف گرامیداشت روز پزشک و داروساز و در راستای قدردانی […]

جامع خبر(جامع نیوز):بیمه نوین به مناسبت روز پزشک و با هدف ارج نهادن به جامعه پزشکی کشور، بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان را با ٢٠ درصد تخفیف ارائه می دهد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بیمه نوین، این شرکت با هدف گرامیداشت روز پزشک و داروساز و در راستای قدردانی از خدمات ایشان، بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان را به مدت ده روز با ٢٠ درصد تخفیف به جامعه پزشکی کشور ارائه می دهد.
براساس این طرح پزشکان، جراحان و متخصصان و همچنین داروسازان گرامی در سراسر کشور با مراجعه به شعب و یا دفاتر نمایندگی این شرکت می توانند از یکم تا دهم شهریور ماه از تخفیف ٢٠ درصدی بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان بیمه نوین برخوردار شوند.
بیمه مسئولیت حرفه ای پزشکان، خسارات ناشی از مسئولیت حرفه ای آنها را در قبال بیماران پوشش می دهد و صدمات احتمالی به وجود آمده را جبران می کند