جامع خبر(جامع نیوز):شاتل موبایل به مناسبت نخستین سالروز تولد این اپراتور یکشنبه ۱۱ شهریور، ۷ گیگابایت اینترنت همراه ۳G و ۴G، مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه به مشترکین خود هدیه می‌دهد. به گزارش جامع خبرازروابط عمومی شاتل موبایل، در این طرح مشترکین قبلی و جدید شاتل موبایل که تا پیش از این تاریخ، سیم‌کارت […]

جامع خبر(جامع نیوز):شاتل موبایل به مناسبت نخستین سالروز تولد این اپراتور یکشنبه ۱۱ شهریور، ۷ گیگابایت اینترنت همراه ۳G و ۴G، مکالمه و پیامک نامحدود درون شبکه به مشترکین خود هدیه می‌دهد.
به گزارش جامع خبرازروابط عمومی شاتل موبایل، در این طرح مشترکین قبلی و جدید شاتل موبایل که تا پیش از این تاریخ، سیم‌کارت خود را فعال و نخستین تماس را برقرار کرده باشند، در یازدهم شهریورماه جاری، ۷ گیگابایت اینترنت همراه، هزار دقیقه مکالمه درون شبکه و هزار عدد پیامک درون شبکه هدیه می گیرند و به این ترتیب استفاده از خدمات اینترنت پرسرعت ۳G و ۴G روی سیم‌کارت‌های این اپراتور سراسری تلفن همراه رایگان خواهد بود.
گفتنی است، شاتل موبایل همچنین در طرح ویژه عید فطر نیز، ۱۴ گیگابایت اینترنت همراه ۳G و ۴G در طی تعطیلات دو روزه این عید سعید به مشترکین خود هدیه داد.
متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر درباره هدایا، طرح‌ها و بسته‌های جدید شاتل موبایل و انتخاب و خرید سیم کارت شاتل با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک، می‌توانند به وب سایت این اپراتور به نشانیwww.shatelmobile.ir مراجعه و یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.