جامع خبر(جامع نیوز):رییس هیات مدیره بیمه سرمد از شعبه تبریز این شرکت بازدید کرد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در این سفر استانی که با حضور دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های اموال، دیده بانی سرپرست شعبه تبریز و جمعی از […]

جامع خبر(جامع نیوز):رییس هیات مدیره بیمه سرمد از شعبه تبریز این شرکت بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در این سفر استانی که با حضور دکتر مجتبی کاتب رییس هیات مدیره، مجید حبیبی معاون فنی بیمه های اموال، دیده بانی سرپرست شعبه تبریز و جمعی از کارکنان و نمایندگان در محل شعبه تبریز صورت گرفت، دیداری صمیمانه با مدیر بانک صادرات استان آذربایجان شرقی و نشستی با کارکنان و نمایندگان استان برگزار شد.
در نشست هم اندیشی دوستانه ای که دکتر کاتب با فتحعلی زاده مدیر بانک صادرات استان آذربایجان شرقی و معاونین وی برگزار شد، مباحثی همچون افزایش تعامل بانک و بیمه در راستای جذب پرتفوی بیشتر و ارائه خدمات مطلوب تر به خانواده معظم بانک صادرات مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
همچنین فتحعلی زاده در این نشست تلاش در جهت جذب پرتفوی مشتریان بزرگ بانک را مورد ارزیابی قرار داد و مقرر شد با همکاری شعبه تبریز، از پتانسیل های موجود در این خصوص به نحو احسن بهره برداری شود.
جلسه ای نیز با کارکنان و نمایندگان استان های آذربایجان شرقی و غربی در خصوص بررسی مسائل و مشکلات نمایندگان برگزار شد که در این دیدار رییس هیات مدیره ضمن استماع مسائل و موانع پیش روی نمایندگان منطقه در زمینه بررسی و رفع هرچه سریعتر موارد مطروحه همچون ایجاد دسترسی بیشتر به نمایندگان در زمینه ارائه مجوزهای صدور، لزوم برندسازی و توسعه امور رفاهی نمایندگان راهکارهای لازم را ارائه داد.