جامع خبر(جامع نیوز):مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره کشوری” یک عمر مطمئن” بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی تهران برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بیمه سامان، اختتامیه دومین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه شرکت بیمه سامان که […]

جامع خبر(جامع نیوز):مراسم اختتامیه دومین دوره جشنواره کشوری” یک عمر مطمئن” بیمه عمر و تشکیل سرمایه بیمه سامان در مرکز همایش های بین المللی کتابخانه ملی تهران برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط عمومی بیمه سامان، اختتامیه دومین دوره جشنواره کشوری بیمه عمر و تشکیل سرمایه شرکت بیمه سامان که از اول آبان‌ماه سال گذشته در سراسر کشور آغاز و تا آخر بهمن ماه ادامه داشت، با عنوان ” یک عمر مطمئن” با حضور معاونین ، مدیران و نمایندگان و کارگزاران بیمه سامان برگزار و به نمایندگان برگزیده فروش بیمه های عمر سامان جوایزی اعطا شد. بیمه سامان با اهدای یکدستگاه خودرو مزدا، هدایا و جوایز نقدی به نمایندگان برگزیده فروش در این جشنواره از ایشان تقدیر به عمل آورد.
همچنین در این جشنواره به قید قرعه به ۱۹ نفر از نمایندگان بیمه های عمر بیمه سامان که به اهداف پایه دست یافتند ۲۴ سکه تمام بهار آزادی به نفرات اول تا نهم اهدا شد. این جشنواره با هدف افزایش آگاهی مردم از خدمات بیمه‌ای و جلب رضایت بیشتر مشتریان و همچنین انگیزش دوچندان شبکه فروش و نمایندگان برگزار شد. بیمه سامان همواره سعی دارد تا در دوره های بعدی نیز با ارائه بسته محصولات بیمه ای جدید ویژه بیمه ای بتواند آرامش دوچندان را برای خانواده های ایرانی به ارمغان آورد.
براساس این گزارش ، ۹ نفر از بیمه گذاران بیمه های عمر بیمه سامان که در مدت جشنوراه “یک عمر مطمئن” نسبت به خرید بیمه نامه اقدام کردند به قید قرعه برنده جوایز ارزنده ای گردیده اند که متعاقبا اسامی برندگان پس از انجام مراحل قانونی، از طریق سایت رسمی شرکت بیمه سامان اعلام و جوایز نقدی به ایشان اهدا خواهد شد.
شایان ذکر است در مدت جشنواره، نمایندگان و عوامل فروش بیمه سامان در سراسر کشور به پرسش‌های هموطنان در مورد کاهش هزینه ها و ریسک های خانواده های ایرانی و ارائه خدمات جدید بیمه سامان، پاسخ گفتند