جامع خبر(جامع نیوز):شعب منتخب پست‌ بانک‌ ایران از سوم تا هفتم شهریور ماه سال جاری به مناسبت عید غدیر خم در شعب منتخب خود درسطح استان تهران، اسکناس های نو توزیع می کند. توزیع اسکناس نو در شعب منتخب پست بانک ایران به مناسبت عیدغدیر به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط‌عمومی پست […]

جامع خبر(جامع نیوز):شعب منتخب پست‌ بانک‌ ایران از سوم تا هفتم شهریور ماه سال جاری به مناسبت عید غدیر خم در شعب منتخب خود درسطح استان تهران، اسکناس های نو توزیع می کند.
توزیع اسکناس نو در شعب منتخب پست بانک ایران به مناسبت عیدغدیر

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط‌عمومی پست بانک ایران: بنابراعلام اداره‌کل خزانه‌داری و نظام‌های پرداخت، طبق مجوز بانک مرکزی و در آستانه فرارسیدن عیدسعید غدیر خم شعب؛ سعادت آباد و میرزای شیرازی شهر تهران و شعب شهرستان‌های شهریار، رباط کریم و دماوند طی روزهای یادشده اقدام به توزیع اسکناس‌های‌نو به هموطنان می کنند.
بنابراین گزارش: اسکناس‌های‌نو شامل؛ ۵ هزار ریالی و ۱۰ هزار ریالی است که هر فرد می تواند از هریک از اسکناس های مذکور یک بسته ۱۰۰ تائی دریافت نماید.

همچنین نحوه توزیع اسکناس‌نو در سایر شهرستان‌ها نیز با هماهنگی ناظران‌پولی و از طریق مدیریت‌های‌شعب بانک‌ها انجام می‌شود.

گفتنی است: از سوی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران، شعب منتخب پست‌بانک‌ایران و بانک‌های ملی، سپه، صادرات، ملت، اقتصادنوین و پارسیان به‌عنوان بانک‌های عامل توزیع اسکناس‌‌نو برگزیده‌ شده‌ است