جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از مشارکت فعال در تمامی موضوعات در دستور کار یکصد و شانزدهمین اجلاس اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی خبر داد. به گزارش جامع خبرازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش که برای شرکت در این رویداد بین المللی به ژنو سفر کرده است، اظهار داشت: در […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی از مشارکت فعال در تمامی موضوعات در دستور کار یکصد و شانزدهمین اجلاس اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی خبر داد.

به گزارش جامع خبرازاداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکتر سیدتقی نوربخش که برای شرکت در این رویداد بین المللی به ژنو سفر کرده است، اظهار داشت: در این اجلاس درباره فرآیند انتخاب دبیرکل آینده ایسا تصمیم گیری و بودجه و صورتهای مالی این سازمان بین المللی نیز بررسی می شود.
دکتر نوربخش با بیان اینکه اجلاس های اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی هر ۶ ماه یکبار برگزار می شود، افزود: جمهوری اسلامی ایران به عنوان یکی از اعضای هیات رییسه در این اجلاس حضوری فعال دارد.
یکصد و شانزدهمین جلسه هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی(ایسا) هفتم لغایت هشتم شهریور ١٣٩٧ برابر با ٢٩ و ٣٠ آگوست ٢٠١٨ در ژنو برگزار می شود.