جامع خبر(جامع نیوز):بانک قرض الحسنه رسالت و خانه سرباز صلح ایران با تشکیل کانون همیاری توسعه صلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت و به نقل از گروه ایثار بانکداری اجتماعی، این تفاهم نامه در راستای احیا و توسعه سنت الهی […]

جامع خبر(جامع نیوز):بانک قرض الحسنه رسالت و خانه سرباز صلح ایران با تشکیل کانون همیاری توسعه صلح تفاهم نامه همکاری امضا کردند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه رسالت و به نقل از گروه ایثار بانکداری اجتماعی، این تفاهم نامه در راستای احیا و توسعه سنت الهی و پسندیده قرض الحسنه و به منظور ارائه تسهیلات قرض الحسنه به اعضای خانه سرباز صلح ایران با حضور محمدحسین حسین زاده مدیرعامل و معاونین بانک و امیر سرتیپ خلبان حبیب اله بقایی و امیر سرتیپ دکتر احمد دادبین اعضای هیات مدیره خانه سرباز صلح ایران منعقد شد.
براساس این گزارش موضوع تفاهم نامه، افتتاح حساب توسط کانون نزد بانک و ارائه خدمات بانکی از جمله اعطای تسهیلات قرض الحسنه به افراد معرفی شده از طرف کانون و براساس مفاد تفاهم نامه و ضوابط و مقررات بانک است.
همچنین مقرر شد کانون همیاری توسعه صلح ایجاد و سربازان دوران دفاع مقدس و صلح گستران داوطلب با عضویت در کانون، موفق به دریافت صلح کارت شده و از مزایای آن بهره مند شوند.
هموطنان گرامی جهت در یافت صلح کارت می توانند به سایت خانه سرباز صلح ایران به آدرس s.sarbazsolh.irمراجعه کنند.
گروه ایثار یکی از ۱+۱۹گروه بانکداری اجتماعی بانک قرض الحسنه رسالت است که به جامعه هدف خود خدمات قرض الحسنه ای ارائه می کند.