جامع خبر(جامع نیوز):سرویس پیش نمایش مستندات و اطلاعات سپرده (سرویس ویکی) در قسمت اینترنت بانکِ بانک قرض الحسنه مهر ایران راه اندازی شد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، انصاری جعفری رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: […]

جامع خبر(جامع نیوز):سرویس پیش نمایش مستندات و اطلاعات سپرده (سرویس ویکی) در قسمت اینترنت بانکِ بانک قرض الحسنه مهر ایران راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، انصاری جعفری رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: سرویس پیش نمایش مستندات و اطلاعات سپرده (سرویس ویکی) در کانال اینترنت بانک راه اندازی شده است.
وی با اشاره به اهمیت توسعه خدمات بانکداری الکترونیک در پیشبرد اهداف بانک و جلب رضایت حداکثری مشتریان بیان داشت: این سرویس در کانال اینترنت بانک راه اندازی شده و مشتریان می توانند با مراجعه به منوی افتتاح سپرده از آن بهره مند شوند.
رییس اداره کل فن آوری اطلاعات و ارتباطات بانک قرض الحسنه مهر ایران افزود: در این وضعیت در صورتی که مشتری قصد افتتاح سپرده در محیط اینترنت بانک را داشته باشد با انتخاب نوع سپرده مورد نظر، قبل از عملیات افتتاح سپرده، مستند و اطلاعات عمومی این سپرده به منظور آشنایی مشتری با نوع سپرده در اختیار شخص قرار می گیرد که در صورت پذیرش و تایید، مشتری به صفحه افتتاح سپرده هدایت می شود.