جامع خبر(جامع نیوز):علاقه مندان به تهیه بلیط بازی تراکتورسازی تبریز برابر پدیده خراسان که در چارچوب دیدار‌های هفته هفتم لیگ برتر برگزار می‌شود می توانند به شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر در شهر مشهد مراجعه نمایند. به گزارش جامع خبرازروابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ ۲۰ هزار قطعه بلیط بازی تیم های پدیده خراسان و تراکتور […]

جامع خبر(جامع نیوز):علاقه مندان به تهیه بلیط بازی تراکتورسازی تبریز برابر پدیده خراسان که در چارچوب دیدار‌های هفته هفتم لیگ برتر برگزار می‌شود می توانند به شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر در شهر مشهد مراجعه نمایند.
به گزارش جامع خبرازروابط عمومی موسسه اعتباری کوثر؛ ۲۰ هزار قطعه بلیط بازی تیم های پدیده خراسان و تراکتور سازی تبریز در روزهای سه شنبه۲۷/۰۶ ، شنبه ۳۱/۰۶ و یکشنبه ۰۱/۰۷ از ساعت ۸ الی ۱۶ در ۹ شعبه شهر مشهد موسسه اعتباری کوثر به فروش می رسد.
این گزارش می افزاید: هوادارانی که تاکنون نسبت به دریافت کارت هواداری خود اقدام نکرده‌اند نیز می‌توانند با مراجعه به هر یک از ۳۵۲ شعبه موسسه اعتباری در سراسر کشور نسبت به افتتاح حساب و دریافت کوثر کارت اقدام کنند.
خاطرنشان می سازد؛ بازی تیم های پدیده خراسان – تراکتورسازی تبریز روز یکشنبه اول مهرماه ساعت ۱۹ در ورزشگاه امام رضا (ع) آغاز می شود. هواداران محترم می توانند اخبار کوثر کارت هواداری را در سایت havadari.kosarfci.ir دنبال نمایند.
آدرس شعب منتخب موسسه اعتباری کوثر در مشهد به منظور فروش بلیت دیدار پدیده خراسان–تراکتورسازی تبریز به شرح زیر است:
۱.خیام – بلوار خیام جنوبی –نبش خیام جنوبی ۲۶
۲.اتکا – بلوار امام رضا (ع) بین ۴۰و۴۲
۳.سناباد- خیابان سناباد نبش سناباد ۶۲
۴.هاشمیه- بلوار پیروزی نبش میدان هاشمیه
۵.فلاحی – قاسم آباد بین فلاحی ۹و۱۱
۶.قرنی- بلوارشهید قرنی نبش قرنی ۱۷
۷.معلم – بلوار معلم بین معلم ۱۷و۱۹
۸.مصلی- بلوار مصلی بین مصلی ۱۶و۱۸
۹.احمدآباد- احمدآباد ۷ نبش خیابان قائم