جامع خبر(جامع نیوز):متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می توانند به کلیه شعب ارزی_ ریالی و واحدهای ارزی منتخب بانک تجارت مراجعه کنند. به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار، متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می […]

جامع خبر(جامع نیوز):متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می توانند به کلیه شعب ارزی_ ریالی و واحدهای ارزی منتخب بانک تجارت مراجعه کنند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، بر اساس بخشنامه بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مبنی بر فروش ارز مسافرتی با نرخ بازار، متقاضیان دریافت ارز مسافرتی می توانند با پرداخت معادل ریالی ، ارز درخواستی خود را در باجه های بانک تجارت مستقر در مبادی خروجی فرودگاه های تعیین شده (پس از باجه کنترل گذرنامه) در قبال ارائه حواله ارزی و گذرنامه متقاضی دریافت نمایند .
مسافرین می توانند با مراجعه به شعب ارزی_ ریالی و دوایر ارزی مستقر در شعب سراسر کشور و واحد های ارزی منتخب تهران و شهرستانها ( طبق جدول ذیل ) همانند روال قبل نسبت به دریافت حواله ارز مسافرتی اقدام کنند .

واحدهای ارزی منتخب ارزی تهران و شهرستان

ردیف

کد واحد

نام واحد ارزی

۱

۸۱۱

نجات الهی

۲

۲۰۰

قرنی

۳

۱۶۴۵

شهر ری

۴

۱۶۲۵

کیش

۵

۱۲۸۰۰

ارومیه

۶

۲۳۲۰۰

بندرعباس

۷

۲۶۷۰۰

بوشهر

۸

۲۱۵۰۰

قزوین

۹

۱۴۲۹۰

اراک

۱۰

۱۷۲۰۰

زنجان

۱۱

۲۲۷۹۰

کرمان

۱۲

۱۸۸۰۰

کرمانشاه

۱۳

۱۱۵۰۰

سنندج

۱۴

۱۵۴۴۰

قم

۱۵

۲۹۸۱۰

سمنان

۱۶

۲۴۸۰۰

همدان

۱۷

۱۳۴۰۰

اردبیل

۱۸

۳۹۲۵

کرج

۱۹

۱۹۷۰۰

ایلام

۲۰

۱۶۸۰۰

کاشان