چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

به مناسبت گراميداشت هفته دفاع مقدس و با حضور مدير عامل گروه سايپا برگزارشد:

آیین شب خاطره و تجلیل از خانواده های معظم شهدای گروه سایپا

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل گروه سایپا گفت: صنعتگران به عنوان پیش قراولان جنگ اقتصادی، با تلاش و از خودگذشتگی می توانند نقش مهمی در رشد و اعتلای کشور داشته باشند.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از سایپانیوز: به مناسبت هفته دفاع مقدس، آیین شب خاطره گویی یادمان شهدای گروه خودرو سازی سایپا با حضور فرماندهان و سرداران دفاع مقدس، مدیر عامل، خانواده شهدا و مدافعین حرم و جمعی از مدیران ارشد گروه خودروسازی سایپا در شرکت سایپا برگزار شد.

در این مراسم مهندس محسن جهرودی شهدا را مایه آرامش، امنیت و شرافت کشور دانست و افزود: اگر امروز چرخ صنعت می چرخد به برکت خون شهدا است که با شجاعت مثال زدنی تاریخ معاصر ایران را نوشتند.

وی گفت: به خون شهدا مدیون هستیم و در شرایط حاضر نیاز است در سنگر صنعت به عنوان پیش قراولان جنگ اقتصادی نقش خود را به خوبی انجام دهیم و این با تلاش و از خودگذشتگی و اصلاح ساختارها میسر خواهد شد.

جهرودی افزود: در هر شرایطی چه در زمان جنگ تحمیلی یا دفاع از حرم اهل بیت (ع) و یا در عرصه تولید اگر با دل و جان و عاشقانه کار کنیم موجبات امنیت و آرامش را برای کشور به همراه خواهیم داشت.

وی یادآور شد: امیدوارم در مسیر شهدا گام برداریم و با عملکردی درست، موجب پیشرفت و آبادنی کشور در عرصه های مختلف از جمله صنعت خودرو سازی باشیم.

در این مراسم سردار حاج حسن یکتا از رزمندگان دفاع مقدس، مستند ساز و راوی خاطرات شهدا در دوران دفاع مقدس، گفت: خون شهدا در چهل سالگی انقلاب اثر کرده به نحوی که این شهدای عزیز بر دل های ما حکومت می کنند و در چنین زمانی مدافعین حرم نشان دادند که به حق وارث خون شهدا هستند.

همچنین در این مراسم داود حسین زاده، فرمانده بسیج گروه خودروسازی سایپا ضمن یادآوری دوران دفاع مقدس به عنوان سمبل مقاومت گفت: کشور در شرایط کنونی نیاز دارد تا مردم همانند دوران دفاع مقدس بسیجی وار و بی ادعا در سنگرهای مختلف کار کنند و راه شهدا را که راهی جزء سرافرازی ایران عزیز نیست، با تمام قدرت ادامه دهند.

شایان ذکر است در این مراسم از فرزندان و خانواده های شهدای دفاع مقدس و مدافعین حرم، بسیجیان و ایثارگران گروه خودروسازی سایپا تجلیل شد و مدیریت ارشد گروه از نزدیک با این یادگاران جنگ تحمیلی صحبت و در جریان مشکلات آنها قرار گرفت و جهت رفع مشکلات آنها دستوراتی صادر کرد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۰ ق.ظ

  • دیدگاه‌ها برای آیین شب خاطره و تجلیل از خانواده های معظم شهدای گروه سایپا بسته هستند
  • 8 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.