چهارشنبه, ۰۵ تیر ۱۳۹۸

استاندار گلستان: عملکرد پست بانک ایران در تأمین مالی طرح های اشتغالزایی و توسعه روستایی قابل تحسین است

استاندار گلستان: عملکرد پست بانک ایران در تأمین مالی طرح های اشتغالزایی و توسعه روستایی قابل تحسین است

جامع خبر(جامع نیوز): دکتر سیدمناف هاشمی استاندار گلستان در نشست مشترک با مدیرعامل پست بانک ایران ضمن شریح وضعیت طرح های اشتغالزائی استان گفت: عملکرد این بانک در تامین مالی طرح های اشتغالزایی و توسعه روستائی قابل تحسین است.

به گزارش جامع خبرازروابط عمومی پست بانک ایران: هاشمی افزود: جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهرها یکی از مسائل ضروری کشور است و برای انجام این مهم باید اشتغال و رونق اقتصاد روستاها مورد توجه جدی قرار بگیرد.
استاندار گلستان با تأکید بر لزوم افزایش میزان تسهیلات برای اجرای طرح ها افزود: استانداری طرح حمایت از اشتغال در ۵۰ روستای استان را در دست اجرا دارد و درحال حاضر حدود ۱۰۰ پروژه درحوزه اشتغال شناسائی و معرفی شده است که پست بانک ایران بخش مهمی از تأمین مالی این پروژه ها را به عهده گرفته است.
گفتنی است: طی این دیدار تفاهم نامه همکاری بین استانداری گلستان و پست بانک ایران به منظور تعامل و همکاری فی مابین درخصوص ارائه خدمات بانکی و استفاده بهینه از ظرفیت های طرفین در حوزه روستائی درراستای توسعه روستاها و کمک به تولید، اشتغال، خودکفائی و توانمندی نهاد دهیاری ها و شهرداری های استان به امضاء رسید که طی آن مقرر شد این بانک؛ تأمین مالی طرح های درآمدزای دهیاری ها، شرکت های دانش بنیان و طرح های بخش IT حوزه روستائی را از محل منابع صندوق توسعه ملی تسهیلات بانکی عهده دار شود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۳:۵۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای استاندار گلستان: عملکرد پست بانک ایران در تأمین مالی طرح های اشتغالزایی و توسعه روستایی قابل تحسین است بسته هستند
  • 37 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.