جمعه, ۰۷ آذر ۱۳۹۹

در مراسم اختتامیه نمایشگاه ایپاس 2018 عنوان شد؛

معرفی فن آوری های بومی ملی به جهان و انتقال فناوری های پلیس

جامع خبر(جامع نیوز):سردار ایوب سلیمانی معاون هماهنگ کننده ناجا با حضور در هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۲۰۱۸) در مراسم اختتامیه گفت: مجموعه دستگاه‌های حاکمیتی بیشترین تماس را با جامعه پلیس دارند و بیش از ۲۰ درصد نقاط تماس حاکمیت با جامعه توسط پلیس انجام می‌شود.
مجموعه نمایشگاه در طول دوران برگزاری کارنامه رو به رشدی داشته است و هر بار به اهدافی که تعریف شده و مکملهای که در ادامه راه اضافه شده در حال نزدیک شدن است ولی تا رسیدن به نقطه اوج فاصله داریم ولی این حرکت رو به رشد نوید دهنده آینده روشن‌تری است .
وی در ادامه عنوان کرد: مجموعه دستگاه‌های حاکمیتی بیشترین تماس را با جامعه پلیس دارند و بیش از ۲۰ درصد نقاط تماس حاکمیت با جامعه توسط پلیس انجام می‌شود و بیشترین سطح خدمات دهی را در کشور دارد لذا برای پلیس مهم است که مراقبت کند از اینکه خدمت مناسب و به جا و با کیفیت برای مردم داشته باشد.
سردار سلیمانی در اختتامیه هفدهمین نمایشگاه ایپاس ۲۰۱۸ تاکید کرد: در این زمینه از اثرگذارترین عوامل موثر بر توسعه و کمیت بخشی، استفاده از حداکثر خدمات فناوری ها است زیرا فناوری های پایداری که به اتکای ظرفیت‌های بومی شکل می گیرد که تحت تاثیر نوسانات تحولات سیاسی و امنیتی جهانی دچار فراز و فرود نگران‌کننده نشود.
معاون هماهنگ کننده ناجا تصریح کرد: ما با اعتمادی که به ظرفیت‌های کشور داریم مجموعه نمایشگاه را به عنوان نمادی از عرصه قابلیت ها و ایجاد ارتباط بین تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و بیان نیازهای متنوع پلیس و حمایت از تمام مجموعه هایی که در این زمینه می خواهند قدم بردارند معرفی میکنیم.

سردار سلیمانی تاکید داشت: معرفی فن آوری های بومی ملی به منطقه جهان و انتقال فناوری در حوزه های پلیسی ایمنی و امنیتی در داخل کشور اینها از نوع اهدافی است که تحقیق می کردیم و در آینده نیز تحقیق خواهیم کرد. قابل ذکر است که این نمایشگاه یک حلقه خاصی از طول زمان است که در حال برگزاری طی سالهای گذشته بوده است و مهمترین برنامه ما و در نگاه بعدی نمایشگاه، این موضوع است که تمام محصولات از ابتدا به مجموعه‌های نیروی انتظامی عرضه شود و کارشناسان، مدیران مربوطه بررسی کنند و با شرکت هایی که محصولات خود را عرضه خواهند کرد جلسه تشکیل شود و این موضوع را نخواهیم پذیرفت که محصولی عرضه شده باشد و نظارت ها و استانداردهای لازم را دارا باشد و همکاران ما بخواهند غیر از این محصول از خارج از کشور تامین کنند .
وی در پایات تصریح کرد: کار به همین جا ختم نمی‌شود بلکه پلیس به دنبال ایجاد امنیت پایدار است که مهمترین آن حمایت از موسسات و مراکزی است که تا به امروز در این خصوص فعالیت‌های مثمر ثمری در عرصه ایمنی و تجهیزات داشته‌اند.
در پایان مراسم اختتامیه از شرکت ها و غرفه های برتر در قسمت های مختلف تقدیر به عمل آمد.
گفتنی است: در این نمایشگاه ۳۵۰ غرفه از شرکتهای داخلی و خارجی از ۲۰ کشور با بیش از ۵ هزار عنوان محصول و با حضور ۱۹۳ برند تولیدات و خدمات خود در حوزه پلیسی، ایمنی و امنیتی را در معرض بازدید عموم قرار داده اند.
هفدهمین نمایشگاه بین المللی لوازم و تجهیزات پلیسی، امنیتی و ایمنی (ایپاس ۲۰۱۸) از نهم مهر ماه با شعار «امنیت و ایمنی پشتوانه تولید داخی» در مصلی آغاز به کار کرده و پنجشنبه ۱۲ مهرماه به کار خود پایان داد.

نوشته شده توسط تحریریه در جمعه, ۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۲۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای معرفی فن آوری های بومی ملی به جهان و انتقال فناوری های پلیس بسته هستند
  • 55 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.