سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

مشتريان مراقب سودجويي باشند

هشدار ایران خودرو نسبت به تبعات خرید و فروش کد ملی

هشدار ایران خودرو نسبت به تبعات خرید و فروش کد ملی

جامع خبر(جامع نیوز):گروه صنعتی ایران خودرو در طرح پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه خودرو، با برنامه ریزی دقیق تمام تلاش خود را برای توزیع عادلانه محصولات میان متقاضیان انجام داد اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب از فضای ایجاد شده سوء استفاده کرده و کدهای ملی خود را با قیمت های گزاف در اختیار مشتریان ایران خودرو قرار داده اند.

گروه صنعتی ایران خودرو در طرح پیش فروش ۵۳ هزار دستگاه خودرو، با برنامه ریزی دقیق تمام تلاش خود را برای توزیع عادلانه محصولات میان متقاضیان انجام داد اما متاسفانه برخی افراد فرصت طلب از فضای ایجاد شده سوء استفاده کرده و کدهای ملی خود را با قیمت های گزاف در اختیار مشتریان ایران خودرو قرار داده اند.
به گزارش تجارت آنلاین از جامع خبر، ایران خودرو ضمن تاکید بر تبعات حقوقی خرید و فروش کد ملی توسط برخی افراد، نسبت به عواقب این اقدام هشدار داد.
برمبنای این گزارش، پس از اعلام طرح پیش فروش ایران خودرو، برخی افراد برای افزایش شانس ثبت نام،‌ اقدام به خرید کد ملی افراد دیگر کرده و خودرو را با نام فرد فروشنده کد ملی ثبت نام کرده اند.
ایران خودرو مسئولیت عواقب این اقدام را برعهده طرفین در این خرید و فروش دانست و بر بی ارتباط بودن این موضوع به فرآیند فروش ایران خودرو تاکید کرد.
ایران خودرو خاطرنشان کرده ضرر و زیان احتمالی و تبعات حقوقی این اقدام برعهده خریدار و فروشنده کد ملی خواهد بود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱:۰۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای هشدار ایران خودرو نسبت به تبعات خرید و فروش کد ملی بسته هستند
  • 8 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.