جمعه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری با حمایت بانک شهر

برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری با حمایت بانک شهر

جامع خبر(جامع نیوز):دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری با حمایت بانک شهر در استان کرمان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه‌های کتاب این بانک با بیان این مطلب و با تاکید بر حمایت بانک شهر از اهالی کتاب و کتابخوانی در شهرهای مختلف کشور،اظهار کرد: دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری در استان کرمان با اعتبار ۶.۵ میلیارد ریال برگزار می‌شود.
اکرمی با اشاره به استقبال اهالی فرهنگ و بازدیدکنندگان از نمایشگاه های کتاب استانی از نحوه توزیع بن کارت ها توسط بانک شهر ، افزود:در این نمایشگاه ۹ هزار بن کارت صادر و در میان بازدیدکنندگان توزیع خواهد شد.
وی ادامه داد: دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال ٩٧ با حضور ۶۴۴ ناشر از سراسر کشور و با ارائه حدود ۵٢ هزار عنوان کتاب در ٣ سالن نمایشگاهی و تعداد ٣٠٠ غرفه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کرمان برگزار می شود.
اکرمی در پایان با بیان اینکه بن کارت ها در کمترین زمان ممکن در اختیار متقاضیان واجد شرایط قرار خواهد گرفت،تصریح کرد: خدمات بانکی شامل خدمات دستگاه کارتخوان، توزیع بن کارت، واریز و برداشت نقدی، افتتاح حساب و همچنین خدمات الکترونیکی توسط بانک شهر در این نمایشگاه ارائه می شود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱:۴۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای برگزاری دهمین نمایشگاه کتاب استانی در سال جاری با حمایت بانک شهر بسته هستند
  • 24 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.