جمعه, ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

طی هفته گذشته رقم خورد؛

ثبت معامله ۳۸۰ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

ثبت معامله ۳۸۰ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران

جامع خبر(جامع نیوز):در هفته منتهی به ۱۵ آبان ماه، ۳۸۰ هزار و ۳۰۳ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۲۰ هزار میلیارد ریال در بورس کالای ایران مورد دادوستد قرار گرفت که نسبت به هفته ما قبل به ترتیب رشد ۲۶ و ۳۴ درصدی در حجم و ارزش را تجربه کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت بورس کالای ایران، طی هفته اخیر، در تالار محصولات صنعتی و معدنی، ۱۹۲ هزار و ۲۰۹ تن انواع کالا به ارزش ۱۰ هزار و ۷۲۱ میلیارد ریال معامله شد.

در این تالار ۱۸۵ هزار و ۷۰۰ تن فولاد، ۵ هزار و ۳۳۰ تن مس، ۱۷۰ تن کنسانتره مولیبدن، ۹ تن کنسانتره فلزات گرانبها، ۵ کیلوگرم شمش طلا و یک هزار تن سیمان از سوی مشتریان خریداری شد.

همچنین در هفته معاملاتی مذکور در دو بخش داخلی و صادراتی تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی، ۱۵۴ هزار و ۹۳ تن انواع کالا به ارزش بیش از ۹هزار میلیارد ریال به فروش رسید.

در این تالار ۷۱ هزار و ۷۹۶ تن قیر، ۵۱ هزار و ۱۷ تن مواد پلیمری، ۳۰ هزار و ۲۰۵ تن مواد شیمیایی و یک هزار و ۷۵ تن عایق رطوبتی معامله شد.

تالار محصولات کشاورزی بورس کالای ایران نیز طی هفته مذکور، شاهد معامله ۳۴ هزار تن گندم خوراکی و ۳۲۰ کیلو گرم زعفران رشته ای بود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۲:۵۱ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای ثبت معامله ۳۸۰ هزار تن انواع کالا در بورس کالای ایران بسته هستند
  • 23 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.