چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

حضور گروه سایپا در نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو تهران

حضور گروه سایپا در نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو تهران

جامع خبر(جامع نیوز):گروه خودروسازی سایپا با هدف ارائه توانمندی های خود در حوزه تولید قطعات و داخلی سازی بر محور اقتصاد مقاومتی در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران حضور خواهد یافت.
به گزارش سایپانیوز، در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی قطعات، لوازم و مجموعه های خودرو تهران که با حضور قطعه سازان داخلی و خارجی برگزار خواهد شد، گروه خودروسازی سایپا با شرکت های سازه گستر و ۲۵ شرکت قطعه ساز زیر مجموعه، مگاموتور و ۲۷ شرکت قطعه ساز زیر مجموعه، سایپا یدک، فنرسازی زر، رینگ سایپا، خدمات فنی رنا، ایندامین، پلاسکوکار، رادیاتور ایران، سایپا شیشه، سایپا آذین، قالب های بزرگ صنعتی و ‌سایپا پرس حضور دارد.
در این نمایشگاه که ویترینی از توانمندی شرکت های گروه خودروسازی سایپا در حوزه قطعات و زنجیره تامین خودرو است، شرکت های گروه علاوه بر عرضه محصولات خود، در راستای توسعه بازارها به صورت مستقیم و بی واسطه با سایر شرکت های تولید کننده خودرو و مشتریان به مذاکره خواهند پرداخت.
گفتنی است در سیزدهمین نمایشگاه بین المللی تهران، سایپا در طبقات همکف و اول سالن میلاد از ۲۱ تا ۲۴ آبان و از ساعت ۹ الی ۱۷ به مدت ۴ روز پذیرای بازدیدکنندگان و علاقمندان حوزه صنعت خودرو است

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۴:۲۳ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای حضور گروه سایپا در نمایشگاه بین المللی قطعات و مجموعه های خودرو تهران بسته هستند
  • 35 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.