سه شنبه, ۰۱ مهر ۱۳۹۹

کتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای رونمایی شد

جامع خبر(جامع نیوز):دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی با محوریت خانواده و با حضور دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد اطلاعات، رئیس مرکز رسانه های دیجیتال وزارت ارشاد، رئیس روابط عمومی بانک سرمایه و جمعی از اساتید و صاحب نظران حوزه ارتباطات و رسانه در سالن سینمای وزرات و فرهنگ ارشاد اسلامی برگزار شد.

آیین افتتاحیه دومین همایش سواد رسانه ای و اطلاعاتی با محوریت خانواده و رونمایی از کتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای روز شنبه ۱۹ آبان ۹۷ با حضور حسین انتظامی (دبیر کمیسیون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات )، سید مرتضی موسویان (رئیس مرکز رسانه‌های دیجیتال وزارت ارشاد)، رئیس روابط عمومی بانک سرمایه و جمعی از اساتید و صاحبنظران حوزه ارتباطات و رسانه در سالن سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
شایان ذکر است کتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای شامل گزیده مقالات بین المللی سواد رسانه ای، سواد اطلاعاتی و سواد دیجیتالی است که طی سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۸ ارائه شده و توسط گروه مترجمان گردآوری و ترجمه شده است. این کتاب در شش فصل و ۱۰۰ صفحه به همت انجمن سواد رسانه ای ایران از سوی انتشارات پشتیبان چاپ و منتشر شده است

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۲۰ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کتاب سوادآموزی در فضای رسانه ای رونمایی شد بسته هستند
  • 55 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.