چهارشنبه, ۰۱ خرداد ۱۳۹۸

دکتر محسنی بندپی با اشاره به مصوبه مجلس برای اختصاص 2200 میلیارد تومان برای بیمه رانندگان:

تداوم خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی به رانندگان تضمین شد

جامع خبر(جامع نیوز):سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به طرح اصلاح قانون بودجه سال ۹۷ در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی امروز در بررسی این طرح پرداخت ۲۲۰۰ میلیارد تومان بابت بیمه رانندگان حمل و نقل عمومی درون و برون شهری را تصویب کردند.

به گزارش جامع خبرازاداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر انوشیروان محسنی بندپی در جلسه ای که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، روسای سازمان های بیمه گر کشور و مدیران ارشد سازمان تأمین اجتماعی برگزار شد، اظهار داشت: با مصوبه امروز مجلس شورای اسلامی و اختصاص ردیف بودجه برای پرداخت حق بیمه رانندگان که با پیگیری سازمان تأمین اجتماعی محقق شد، تداوم خدمات این سازمان به رانندگان عزیز در سال جاری و سال های آتی تضمین شد.

دکتر محسنی بندپی افزود: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای تحقق اهداف و برنامه ها نیازمند حمایت دولت است و سازمان تأمین اجتماعی نیز به دلیل اجرای بیمه های تکلیفی؛ مطالباتی از دولت دارد که دریافت آنها مستلزم تصویب در بودجه سنواتی است.

سرپرست سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به تصویب لایحه بودجه سال آینده کشور در هیأت دولت، گفت: دیدگاه های کارشناسی سازمان تأمین اجتماعی در لایحه بودجه لحاظ شده است.

نصرالله بازوند، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز در این جلسه گفت: اولویت های مورد نظر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان های تابعه در لایحه بودجه سال آینده لحاظ شده است و تمامی مدیران این مجموعه از لایحه دولت حمایت می کنند.

وی ادامه داد: مدیران کل دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در استانها در جلسات مشترک شورای هماهنگی اولویت های دستگاه های متبوع خود را تشریح کنند و در دیدار با نمایندگان مجلس شورای اسلامی نیز حمایت از لایحه بودجه را مورد توجه قرار دهند.

در ادامه این جلسه، روسای سازمان های بیمه گر تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به بیان دیدگاه های خود پرداختند.

نوشته شده توسط تحریریه در سه شنبه, ۱۳ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۲:۱۸ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تداوم خدمت رسانی سازمان تأمین اجتماعی به رانندگان تضمین شد بسته هستند
  • 26 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.