شنبه, ۲۸ دی ۱۳۹۸

امکان مشاهده سوابق سهامداران بانک شهر

امکان مشاهده سوابق سهامداران بانک شهر

جامع خبر(جامع نیوز): مدیر امور سهام بانک شهر با اشاره به بازگشایی نماد این بانک و فراهم شدن امکان خرید و فروش سهام آن گفت: با اقدامات صورت گرفته، سهامداران بانک شهر می توانند سوابق مربوط به سهام خود را در سایت این بانک مشاهده کنند.

به گزارش جامع خبر به نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، حجت اله نجاری با بیان این مطلب اظهار کرد: با توجه به اهمیتی که این بانک برای جایگاه سهامداران خود قائل است، در سال های گذشته اقدام به راه اندازی سایت مستقل امور سهامداران کرده و در حال حاضر تمامی اطلاعات مورد نیاز سهامداران بانک از بدو سهامداری تا کنون برای این افراد قابل دسترسی است.
وی افزود: سهامداران این بانک می توانند با مراجعه به سایت بانک شهر و ورود به بخش امور سهامداران نسبت به ثبت نام و دریافت نام کاربری و گذرواژه جهت ورود به پورتال، اقدام کرده و همه سوابق سهامداری خود اعم از تعداد سهام، سودهای متعلقه و مشخصات هویتی و برگ سهام خود را مشاهده کنند.
مدیر امور سهام بانک شهر در ادامه با اشاره به ۵۴ هزار نفر سهامدار حقیقی این بانک خاطرنشان کرد: در حال حاضر بیش از ۷۴ درصد از سهام بانک شهر در اختیار افراد حقوقی و مابقی در مالکیت سهامداران حقیقی است.
نجاری همچنین با تاکید بر استقبال شهروندان از بازگشایی نماد بانک شهر در سازمان بورس اوراق بهادار ،افزود: خوشبختانه طی این مدت،استقبال خوبی از سوی سهامداران درعرضه سهام برای فروش و همچنین تقاضا برای خرید سهام وجود داشته است.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۰۶ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲:۳۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای امکان مشاهده سوابق سهامداران بانک شهر بسته هستند
  • 53 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.