سه شنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۸

پیام مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت بزرگداشت روز شهدا منتشر شد

پیام مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت بزرگداشت روز شهدا منتشر شد

جامع خبر(جامع نیوز):دکتر محمد علی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران طی پیامی ۲۲ اسفند ماه روز شهدا را گرامی داشت.

به گزارش جامع خبر متن پیام به شرح زیر است:
بسمه تعالی
ملت شریف ایران اسلامی
سلام علیکم
با سلام و درود به ارواح طیبه شهدا و بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)، بیست و دوم اسفند ماه را محضر ملت شریف، انقلابی و شهید پرور به ویژه خانواده معظم شهدا تبریک عرض می نمایم.
خداوند سبحان را شاکریم که در سرزمین اسلامی ایران امنیت، آرامش و ثبات حکمفرماست. آرامش و امنیتی که مرهون خون پاک شهدای عالی مقام است، دلیر مردانی که با خون سرخ و مطهر خود در لوای رهبری داهیانه امام راحل عظیم الشان (ره) و هدایت و زعامت هوشمندانه رهبر معظم و فرزانه انقلاب (مدظله العالی) نهال نورس انقلاب شکوهمند اسلامی را آبیاری نمودند تا هم اکنون به عنوان درختی تنومند، سرآمد و نمونه ای از جامعه اسلامی موفق و پایدار در جهان، معرف همگان باشد.
در عصر و زمانه ای که دشمنان قسم خورده و تا بن دندان مسلح این مرز و بوم یک صدا بر علیه میهن اسلامی اقدام به انجام فعالیت های خرابکارانه و ناجوانمردانه می کنند لازم است ملت شریف و انقلابی ایران همانند گذشته با اتحاد و یکدلی خود، حامی آرمان های بلند امام و انقلاب باشند و در آغازین روزهای دهه پنجم عمر با عزت انقلاب اسلامی و با گذشت سه دهه از جنگ ۸ ساله تحمیلی، بر ما واجب است با تأسی از شهدا، امام شهدا و سیره امامان معصوم ادامه دهنده راه پرشکوه شهدای مکرم باشیم.
تردیدی نیست که با هیچ واژه ای نمی توان مجاهدت و ایثارگری های شهدای عزیز و عزتمندی خانواده های معظم و بزرگ شهدا را توصیف نمود که با نهایت اخلاص از تمامی داشته های خود گذشتند و با اهدای خون پاک و مطهر خود، برگ زرینی در پهنه تاریخ به یادگار نهادند و عشق و ایثار را معنایی دوباره بخشیدند.
بار دیگر ضمن تبریک این روز فرخنده، سعادت و تعالی میهن عزیزمان ایران اسلامی و بهروزی ملت غیور به ویژه خانواده معزز شهدا را از درگاه خداوند منان مسألت دارم.

محمدعلی سهمانی

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ساعت ۵:۰۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای پیام مدیر عامل بانک رفاه به مناسبت بزرگداشت روز شهدا منتشر شد بسته هستند
  • 9 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.