چهارشنبه, ۰۷ خرداد ۱۳۹۹

افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت

افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت

جامع خبر(جامع نیوز): مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر با اشاره به برگزاری سی و دومین نمایشگاه کتاب تهران با حمایت این بانک، از افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب خبر داد.

به گزارش جامع خبربه نقل از مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر، مهدی اکرمی با اشاره به آغاز ثبت نام دانشجویان و طلاب برای دریافت بن خرید کتاب در این دوره از نمایشگاه ،گفت: بانک شهر به عنوان تنها بانک عامل نمایشگاه کتاب بین المللی کتاب تهران، کاربردی ترین ابزار الکترونیک را جهت سهولت در انجام امور بانکی در این نمایشگاه‌ مستقر خواهد کرد.
وی با بیان اینکه همانند سال گذشته، سی و دومین نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت از ۴ تا ۱۴ اردیبهشت در مصلی تهران برگزار می شود،تصریح کرد: طبق توافقات انجام شده و اعلام مسئولان برگزاری نمایشگاه، ثبت نام بن کارت اساتید، هیات علمی، دانشجویان و طلاب از ۲۰ تا ۲۴ فروردین از طریق سایت www.bon.tibf.ir انجام خواهد شد.
اکرمی با اشاره به افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب ، ادامه داد: بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب مبلغ ۱۵۰ هزار تومان است؛ که از این مقدار ۶۰ هزار تومان از طریق یارانه وزارت ارشاد و سهم مشارکت دانشجویان و طلاب ۹۰ هزار تومان خواهد بود.
مسئول دبیرخانه اجرایی نمایشگاه های کتاب بانک شهر تصریح کرد: مبلغ بن کارت اساتید و اعضای هیئت علمی ۴۰۰هزار تومان با سهم مشارکت ۵۰ درصد یارانه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ( ٢٠٠ هزارتومان سهم متقاضی و٢٠٠هزارتومان یارانه ارشاد) است و بن کارت اهالی قلم نیز مبلغ ۲۵۰هزار تومان با سهم یارانه ۱۰۰ درصدی توسط وزارت فرهنگ وارشاداسلامی تعیین شده است.
به گفته وی، بن کارت دانشجویی و اساتید از روز پنجشنبه ۲۹فروردین تا پایان زمان نمایشگاه در تمامی شعب و شهرنت های بانک شهر توزیع می شود.

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای افزایش ۵۰ درصدی بن خرید کتاب برای دانشجویان و طلاب در نمایشگاه بین المللی کتاب پایتخت بسته هستند
  • 30 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.