سه شنبه, ۲۸ آبان ۱۳۹۸

شهر آفتاب میزبان دومین نمایشگاه هتلداری، ۳ تا ۵ اردیبهشت

شهر آفتاب میزبان دومین نمایشگاه هتلداری، ۳ تا ۵ اردیبهشت

جامع خبر(جامع نیوز):دومین نمایشگاه تخصص بین المللی هتل – سرمایه گذاری، طراحی مهندسی و ساخت در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب ۳ تا ۵ اردیبهشت ۹۸ برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبر، به منظور تشریح محورها، اهداف و معرفی شرکت کنندگان امروز نشست خبری با حضور آقای محمد حسن اسدی مدیرکل دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و رئیس شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه، آقای علی عباس کمری مدیرعامل گروه هتل‌های کوثر به عنوان حامی مالی این نمایشگاه، آقای علی‌اصغر کوکب‌زاده مدیرعامل شرکت منیر تجهیز امین به عنوان مجری و برگزارکننده نمایشگاه، مدیر اجرایی شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب و جمعی دیگر از اعضای شورای سیاست‌گذاری این نمایشگاه برگزار شد.
محمد حسن اسدی مدیرکل دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور با اشاره به برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی هتلداری طی روزهای ۳ تا ۵ اردیبهشت در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران، اظهار داشت: در این نمایشگاه تلاش می‌کنیم تا به استانداردی که جای آن در کشور خالی است، برسیم یا حداقل نزدیک شویم.
رئیس شورای سیاست‌گذاری دومین نمایشگاه تخصصی هتلداری، عامل اصلی در تفاوت استانداردهای داخلی با جهانی را عدم سرمایه‌گذاری چشمگیر بین‌المللی در صنعت هتلداری کشور دانست و ابراز داشت: در این دوره از نمایشگاه، کشورهای دیگر نیز مشارکت دارند
مهدی اسماعیلی مدیر اجرایی شرکت نمایشگاهی شهر آفتاب نیز با اشاره به اینکه هنوز بخش‌هایی از مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب، تکمیل نشده است از برنامه‌ریزی برای احداث ۲ هتل بزرگ در این مجموعه خبر داد و گفت: از تمامی فعالان عرصه هتلداری کشور دعوت می‌کنیم تا در شهر آفتاب تهران، سرمایه‌گذاری کنند.
علی‌اصغر کوکب‌زاده مدیرعامل و رئیس هیات‌مدیره شرکت منیر تجهیز امین به عنوان مجری برگزاری دومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی هتلداری نیز از دیگر حاضرین در این نشست خبری بود که در اظهاراتی کوتاه، گفت: نمایشگاه امسال از نظر کمی و متراژ نسبت به سال گذشته ۳۵ درصد افزایش داشته و پیش‌بینی می‌کنیم از نظر سطح کیفی برگزاری نیز رشد ۷۰ درصدی را تجربه کنیم.
علیرضا دژبد دبیر شورای سیاست‌گذاری و مدیر اجرایی دومین نمایشگاه بین‌المللی تخصصی هتل ( HODEC EXPO ) نیز از حضور ۵۰ شرکت شامل شرکت‌های ایرانی و نمایندگانی از کشورهای ایتالیا، سوئیس، آلمان، مالزی، چین و آفریقای جنوبی در این دوره از نمایشگاه خبر داد.
اظهارات علی عباس کمری مدیرعامل گروه هتل‌های کوثر و حامی مالی دومین نمایشگاه تخصصی هتلداری نیز پایان بخش این نشست خبری بود. وی با اشاره به وضعیت فعلی صنعت هتلداری در کشور، گفت: میانگین ضریب اشغال هتل‌ها در استان‌های سراسر کشور طی ایام نوروز با کاهش ۲۱ درصدی در مقایسه با سال گذشته مواجه بوده است و این در حالیست که میانگین ضریب اشغال هتل‌های زیرمجموعه گروه هتلداری کوثر در این ایام نسبت به مدت مشابه سال گذشته، ۵ درصد افزایش یافته است.
دومین نمایشگاه تخصصی و بین‌المللی هتلداری با موضوع مدیریت، آموزش، تجهیزات و اقلام مصرفی، سرمایه‌گذاری، طراحی مهندسی و ساخت طی روزهای ۳ تا ۵ اردیبهشت‌ماه سال جاری در مرکز نمایشگاهی شهر آفتاب تهران، برگزار خواهد شد

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۱ فروردین ۱۳۹۸ ساعت ۵:۵۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای شهر آفتاب میزبان دومین نمایشگاه هتلداری، ۳ تا ۵ اردیبهشت بسته هستند
  • 52 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.