سه شنبه, ۱۳ خرداد ۱۳۹۹

بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد همزمان با روز جهانی کارگر از مجتمع معدنی چادرملو

بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد همزمان با روز جهانی کارگر از مجتمع معدنی چادرملو

جامع خبر(جامع نیوز):آیت الله ناصری یزدی نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد به همراه هیاتی از روحانیون و مسئولان استان یزد همزمان با روز جهانی کارگر از مجتمع معدنی چادرملو بازدید کرد .

در این بازدید مدیر عامل چادرملو ضمن تشریح بخش های مختلف این مجتمع از استخراج تا مرحله تولید کنسانتره آهن و انتقال آن به صنایع بزرگ فولادی از جمله مجتمع صنعتی چادرملو در اردکان یزد و نقش این واحدهای صنعتی در رونقی اقتصادی و اشتغالزایی منطقه گفت : چادرملو از پیشگامان تکمیل زنجیره تولید فولاد در کشور است و این افتخار بزرگی است که ما می توانیم در هر مرحله از تولید ارزش افزوده ایجاد کنیم .
آیت الله ناصری نیز در پایان این بازدید ضمن تقدیر از تلاشها و اقدامات صورت گرفته در مجتمع معدنی و صنعتی چادرملو ، در جهت تکمیل زنجیره تولید فولاد، این خدمات را بسیار مثبت و ارزنده توصیف کرد و اظهار امیدواری نمود همچنان شاهد رشد و توسعه واحدهای فرآوری و صنعتی این مجموعه بمنظور رونق تولید و رشد اقتصادی باشیم. نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد همچنین از سرمایه گذاران دعوت کرد برای گسترش فعالیت های این بخش اقتصادی کشور بیش از پیش همت کنند.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۶:۰۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای بازدید نماینده ولی فقیه و امام جمعه یزد همزمان با روز جهانی کارگر از مجتمع معدنی چادرملو بسته هستند
  • 32 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.