دوشنبه, ۲۵ شهریور ۱۳۹۸

تجلیل از شرکت شهروند در آیین اختتامیه بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم 

جامع خبر(جامع نیوز):بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم طی مراسمی، با تجلیل از شرکت شهروند و دیگر برگزیدگان کمیته‌ها و بخش‌های مختلف این دوره، شامگاه ۴ خرداد ماه به کار خود پایان داد.

به گزارش جامع خبراز روابط عمومی شرکت شهروند، در مراسم تجلیل از دست اندرکاران بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم که از ساعت ۲۲ در طبقه دوم شبستان مصلای حضرت امام خمینی (ره) برپا شد، از مسعود سریع القلم مدیر عامل مجموعه شهروند و دیگر نهادها و دستگاههایی که در برگزاری بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی قرآن کریم حضور فعال داشتند و همچنین از طرح ها و غرفه های برتر نمایشگاه تجلیل شد.

در این مراسم محمدمهدی عزیززاده، مشاور برنامه‌ریزی بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم با ارائه گزارشی از برپایی این دوره نمایشگاه گفت: امسال با مشارکت شهرداری تهران و با همت شرکت شهروند بسته‌های افطاری سالم به نمایشگاه بازگشت

امسال شرکت شهروند با مشارکت شورای عالی قرآن شهرداری تهران، هر شب با توزیع ۵ هزار بسته افطاری، میزبان روزه داران و بازدیدکنندگان از نمایشگاه قرآن کریم در مصلای تهران بود.

بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی قرآن کریم که از ۲۱ اردیبهشت‌ در مصلای حضرت امام خمینی (ره) آغاز به کار کرد، در تاریخ ۴ خرداد به کار خود پایان داد.

نوشته شده توسط تحریریه در یکشنبه, ۰۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۳:۲۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تجلیل از شرکت شهروند در آیین اختتامیه بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین المللی قرآن کریم  بسته هستند
  • 17 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.