یکشنبه, ۲۸ مهر ۱۳۹۸

با حکم مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا؛

امیر چراغعلی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان گروه سایپا شد

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با صدور حکمی امیر چراغعلی را به‌عنوان مدیرعامل شرکت گروه سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا(سمیکو) منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار جامع خبر و به نقل از سایپانیوز؛ علی مسیبی، عضو هیات‌مدیره و قائم‌مقام مدیرعامل سایپا در امور شرکت‌های این گروه خودروسازی در آئین معارفه چراغعلی با اشاره به سابقه و تجربیات وی در مسئولیت‌های قبلی اظهار کرد: با توجه به اهمیتی که شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان سایپا دارد، مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا بر حضور مدیری توانمند، کوشا، جدی و پیگیر برای هدایت آن تاکید داشتند که برهمین اساس به آقای چراغعلی ماموریت داده شد تا هدایت این گروه را به عهده بگیرد.

مسیبی ادامه داد: شرکت سمیکو به دلیل سهامداری و مشارکت کارکنان و پرسنل سایپا جایگاه ویژه‌ای در راهبردهای کلان گروه دارد و بی‌شک با حضور آقای چراغعلی در راس مدیریت آن، شاهد اتفاقات خوبی در آن خواهیم بود.

چراغعلی با مدرک تحصیلی کارشناسی مدیریت، پیش از این در سمت‌هایی نظیر معاون اداری و توسعه منابع انسانی گروه خودروسازی سایپا، عضو هیأت‌مدیره شرکت سایپا یدک، معاون اداری و توسعه منابع انسانی مگاموتور و مدیر ارتباطات مگاموتور مشغول فعالیت بوده است.

وی جایگزین محمدرضا حیدری کرد زنگنه شده که تا پیش از این مدیرعاملی شرکت سمیکو را برعهده داشت و اخیرا بازنشسته شده است

نوشته شده توسط تحریریه در دوشنبه, ۰۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲:۰۵ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای امیر چراغعلی، مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری کارکنان گروه سایپا شد بسته هستند
  • 10 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.