دوشنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۸

کارفرمای نمونه سال ۹۷:بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی قانون خوبی است و باید به درستی اجرا شود

جامع خبر(جامع نیوز):سید مظفر عبدالله، از مدیران و صاحبان بنام صنایع مواد غذایی کشور، اجرای قانون بخشودگی جرائم بیمه ای کارفرمایان خوش حساب از سوی سازمان تأمین اجتماعی را اقدامی مثبت دانست و گفت: بخشودگی جرائم بیمه ای قانون خوبی است و باید به درستی اجرا شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، وی اظهار داشت: در شرایط فعلی که صنایع کشور با مشکلات و محدودیت هایی مواجه هستند باید حمایت های ویژه ای از آنان صورت گیرد و قانون بخشودگی جرائم بیمه ای با اجرای صحیح می تواند باعث رفع برخی مشکلات باشد.
وی با بیان اینکه برخی کارفرمایان و مدیران واحدهای تولیدی در پرداخت به موقع حق بیمه به سازمان تأمین اجتماعی با مشکل مواجه هستند، گفت: انتظار داریم که کارگران و افراد شاغل در این کارگاه ها بتوانند از خدمات تأمین اجتماعی استفاده کنند و بدهی کارفرما منجر به بروز مشکل برای کارگران نشود.
این کارفرمای نمونه همچنین خواستار حمایت بیشتر سازمان تأمین اجتماعی از کارفرمایان خوش حساب شد و گفت: کارفرمایی که برای چندین سال حق بیمه را منظم به سازمان تأمین اجتماعی پرداخت کرده است اگر در مقطع خاصی با مشکل مواجه شد باید مورد حمایت قرار گیرد.
وی افزود: کارفرمایان خوش حساب که حق بیمه را به موقع می دهند و هیچگونه تأخیری ندارند نیز انتظار دارند که از سوی سازمان تأمین اجتماعی تشویق شوند.

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲:۱۲ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای کارفرمای نمونه سال ۹۷:بخشودگی جرائم تأمین اجتماعی قانون خوبی است و باید به درستی اجرا شود بسته هستند
  • 13 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.