سه شنبه, ۰۶ اسفند ۱۳۹۸

خدمات گروه مالی سامان برای فعالان صنعت شیرینی و شکلات ایران

جامع خبر(جامع نیوز): گروه مالی سامان در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات ایران به معرفی خدمات مالی متنوع خود به فعالان این عرصه می‌پردازد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک سامان، در هجدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات، مدیران و کارشناسان گروه مالی سامان در حوزه‌های بانکداری شرکتی، بانکداری بین‌الملل، بانکداری خرد و صنفی، بیمه و خدمات پرداخت با حضور در غرفه‌ اختصاصی این بانک پذیرای بازدیدکنندگان و پاسخگوی مدیران سازمان‌ها و شرکت‌ها و سایر علاقه‌مندان خواهند بود.

بر اساس این گزارش، بانک سامان طی سال‌های اخیر نگاه ویژه‌ای به صنایع غذایی و دارویی کشور داشته و خدمات مالی گسترده‌ای در حوزه‌های داخلی و بین‌المللی برای فعالان این عرصه طراحی و اجرا کرده است. ازاین‌رو، بانک سامان به انتخاب اول شرکت‌های فعال صنایع غذایی کشور تبدیل شده است.

گفتنی است، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی شیرینی و شکلات ایران از تا ۲۲ لغایت ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ از ساعت ۱۰ تا ۱۸ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود و علاقه‌مندان برای دریافت مشاوره‌های بانکی و بیمه‌ای می‌توانند به غرفه بانک سامان در محل سالن خلیج‌فارس، غرفه شماره ۴ مراجعه کنند

نوشته شده توسط تحریریه در چهارشنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۷:۱۰ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای خدمات گروه مالی سامان برای فعالان صنعت شیرینی و شکلات ایران بسته هستند
  • 16 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.