جامع خبر(جامع نیوز) :رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت از ارائه خدمات ۲۳ دستگاه خودپرداز این بانک به زوار امام حسین (ع) در مسیر پیاده روی کربلا در شهرهای منتهی به پایانه های مرزی شلمچه، چذابه، خسروی و مهران خبر داد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمد احمدی آذر […]

جامع خبر(جامع نیوز) :رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت از ارائه خدمات ۲۳ دستگاه خودپرداز این بانک به زوار امام حسین (ع) در مسیر پیاده روی کربلا در شهرهای منتهی به پایانه های مرزی شلمچه، چذابه، خسروی و مهران خبر داد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، محمد احمدی آذر رییس اداره روابط عمومی و تبلیغات بانک تجارت با اشاره به برنامه‌های این بانک برای خدمت رسانی به زوار حسینی گفت: همزمان با پویش پیاده‌روی اربعین حسینی و با اتخاذ تمهیدات لازم، نیاز هموطنان را به خدمات بانکی از طریق ۲۳ دستگاه خودپرداز در مسیر پیاده‌روی مرتفع می‌کنیم.

وی افزود: بانک تجارت در بازه زمانی نیمه دوم مهر ماه برداشت وجه از این دستگاه‌ها را صرفا برای دارندگان تجارت کارت تا سقف ۵ میلیون ریال افزایش داده است.

رییس اداره روابط عمومی بانک تجارت با اشاره به اینکه دستگاه‌های خودپرداز منتخب کاملا در مسیر تردد زائرین قرار دارند، یادآور شد: دستگاه‌های خودپرداز مستقر در شعب بانک تجارت استان‌های خوزستان، کرمانشاه و ایلام در شهرهای منتهی به پایانه‌های مرزی شامل خرمشهر، آبادان ، هویزه، اندیمشک، سوسنگرد، حمیدیه، کنگاور، اسلام آباد، قصر شیرین، کرند غرب، صحنه، ایلام ، ایوان، چوار ، دهلران و مهران در تمامی روزهای هفته به صورت ۲۴ ساعته نیاز زوار کربلا را به وجه نقد و سایر خدمات بانکی مرتفع خواهند کرد.

مشتریان برای اطلاع از اسامی و محل استقرار دستگاه‌های خودپرداز بانک تجارت می‌توانند با مرکز ارتباط مشتریان به شماره ۱۵۵۴ تماس حاصل نموده و یا به سایت www.tejaratbank.ir مراجعه کنند.