جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل سایپایدک در بازدید از ایستگاه های ثابت و سیار خدمت رسانی گروه سایپا به زائران عتبات عالیات در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی کشور، از ارائه خدمات گسترده به مشتریان گروه سایپا در ایام اربعین حسینی خبر داد. به گزارش سایپانیوز، نظام‌الدین وفا با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: طرح […]

جامع خبر(جامع نیوز):مدیرعامل سایپایدک در بازدید از ایستگاه های ثابت و سیار خدمت رسانی گروه سایپا به زائران عتبات عالیات در مسیرهای منتهی به مرزهای غربی کشور، از ارائه خدمات گسترده به مشتریان گروه سایپا در ایام اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش سایپانیوز، نظام‌الدین وفا با اشاره به برگزاری راهپیمایی بزرگ اربعین، گفت: طرح ارائه خدمات ویژه سایپا به زائران سیدالشهدا (ع) از ۱۸ تا ۳۰ مهرماه به مدت دو هفته در مسیرهای منتهی به مرزهای غرب و جنوب غرب کشور اجرا می‌شود.

وی از تامین اقلام مورد نیاز از ۲ ماه گذشته خبر داد و گفت: قطعات یدکی مورد نیاز به زودی به مناطق مرزی ارسال خواهد شد و ستاد اجرایی درحال سرکشی و نظارت قبل از آغاز مراسم اربعین است.

وفا افزود: ارائه خدمات ویژه و گسترده به زائران محترم و با در نظر گرفتن حضور میلیونی هموطنان در مراسم اربعین حسینی و حجم بالای تردد زائران در جاده‌ها و مسیرهای منتهی به مرزهای مهران، خسروی، شلمچه و چزابه و ۱۲نمایندگی منتخب طرح اربعین سایپا به طور ویژه در استان های ایلام، ‌کرمانشاه و خوزستان مستقر خواهند شد.

به گفته وفا، ۵۳ نمایندگی در استان های منتهی به مرزهای خروجی کشور با امکانات و تجهیزات کامل تعمیراتی آماده خدمت رسانی به زائران و مشتریان محصولات گروه سایپا هستند.

مدیرعامل سایپا یدک گفت: هرساله در زمان برگزاری این رویداد بزرگ معنوی و ضرورت خدمات رسانی به زائران حضرت اباعبدالله الحسین(ع) به پاس تعهد، برنامه ریزی و نظارت مستمر بر اجرای درست طرح امدادی حضور فعالی داشته و به عزاداران حسینی خدمت رسانی می کنیم. مشتریان محترم به منظور اطمینان از وضعیت خودرو، قبل از آغاز سفر نسبت به بازدید فنی خودرو در نمایندگی‌های مجاز گروه خودروسازی سایپا اقدام کنند و در صورت نیاز به دریافت خدمات امدادی، با شماره ۰۹۶۵۵ تماس حاصل کنند.