جامع خبر(جامع نیوز) :بانک سامان با هدف خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی، ۶ دستگاه خودپرداز سیار به مرزهای مهران و شلمچه اعزام کرد. به گزارش جامع خبر به نقل از سامان رسانه، بانک سامان با هدف خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی، چهار دستگاه خودپرداز سیار در مرز مهران و دو دستگاه خودپرداز سیار […]

جامع خبر(جامع نیوز) :بانک سامان با هدف خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی، ۶ دستگاه خودپرداز سیار به مرزهای مهران و شلمچه اعزام کرد.

به گزارش جامع خبر به نقل از سامان رسانه، بانک سامان با هدف خدمت رسانی به زائرین اربعین حسینی، چهار دستگاه خودپرداز سیار در مرز مهران و دو دستگاه خودپرداز سیار در مرز شلمچه مستقر کرد. بر همین اساس کلیه زائرین که دارای کارت‌های بانکی متصل به شبکه شتاب هستند از ۱۳ مهرماه تا ۳۰ مهر ماه ۱۳۹۸ و همزمان با ایام تردد زائرین اربعین حسینی، می‌توانند از این خودپردازها کلیه خدمات مورد نیاز خود اعم از برداشت، انتقال وجه، خرید شارژ و پرداخت قبوض را دریافت کنند. همچنین تیم خدماتی بانک سامان همزمان با این ایام با استقرار در محل نصب خودپردازها کلیه دستگاه‌ها را به روزرسانی و مشکلات احتمالی را رفع خواهند کرد.

علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با مرکز سامان ارتباط به شماره ۰۲۱۶۴۲۲ تماس حاصل نمایند.