جامع خبر(جامع نیوز):مجمع عمومی به طور فوق العاده (نوبت دوم)بانک انصار وابسته به بانک سپه صبح روز یکشنبه ۷ مهرماه با حضور بیش از ۸۸ درصد سهامداران تشکیل شد و در آن اعضای جدید هیأت مدیره بانک انصار تعیین شدند. به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات، در این مجمع که رأس ساعت ۹ […]

جامع خبر(جامع نیوز):مجمع عمومی به طور فوق العاده (نوبت دوم)بانک انصار وابسته به بانک سپه صبح روز یکشنبه ۷ مهرماه با حضور بیش از ۸۸ درصد سهامداران تشکیل شد و در آن اعضای جدید هیأت مدیره بانک انصار تعیین شدند.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و تبلیغات، در این مجمع که رأس ساعت ۹ صبح روز یکشنبه ۷ مهرماه در محل باشگاه بانک سپه تشکیل شد، ابتدا دکترهادی‌اخلاقی‌فیض عضو موظف هیأت مدیره بانک سپه به عنوان رییس مجمع پس از استقرار در جایگاه خود و دعوت از اعضای هیأت رئیسه مجمع، به قرائت دستور جلسه آن پرداخت.

این گزارش می افزاید که در ابتدای جلسه دکتر هادی اخلاقی اهداف تشکیل مجمع را بیان کرد و ادغام بانک‌های نیروهای مسلح را اقدامی در راستای ایجاد بانکی با ظرفیت های فوق العاده دانست.

در ادامه مجمع و پس از پرسش و پاسخ سهامداران، کاندیداهای مورد تأیید بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران معرفی و رأی گیری از سهامداران صورت گرفت و اعضای هیأت مدیره بانک انصار وابسته به بانک سپه به شرح زیر مشخص شدند.

۱- آقای سید مهدی حسینی

۲- آقای خسرو فرحی

۳- آقای مهدی رضایی

۴- آقای یحیی فروتن

۵- آقای علیرضا سعیدی مدنی