جامع خبر(جامع نیوز) : ساعات کار شعب بانک آینده، تا پایان سال ۱۳۹۸، در کلان¬شهرها و شهرستان¬های سراسر کشور، برای حضور کارکنان و ارائه خدمات به مشتریان، اعلام شد. ساعت ارائه خدمات شعب بانک آینده، در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، ارومیه، کاشان و بوئین زهرا، در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ روزهای شنبه […]

جامع خبر(جامع نیوز) : ساعات کار شعب بانک آینده، تا پایان سال ۱۳۹۸، در کلان¬شهرها و شهرستان¬های سراسر کشور، برای حضور کارکنان و ارائه خدمات به مشتریان، اعلام شد.

ساعت ارائه خدمات شعب بانک آینده، در شهرهای تهران، کرج، اصفهان، شیراز، مشهد، تبریز، ارومیه، کاشان و بوئین زهرا، در نیمه دوم سال ۱۳۹۸ روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۶:۳۰ است.
هم¬چنین، ساعت ارائه خدمات در شعب سایر شهرستان¬ها، روزهای شنبه تا چهارشنبه هر هفته، از ساعت ۷:۳۰ تا ۱۴:۰۰ بوده و باجه عصر این شعب، از ساعت ۱۶:۱۵ تا ۱۷:۴۵، به مشتریان خدمات ارائه می¬کنند.
ساعت ارائه خدمات به مشتریان، در شعب بانک، در تمام کلان¬شهرها و شهرستان¬ها، در روزهای پنج¬شنبه، از ساعت ۷:۱۵ صبح تا ۱۳:۱۵ می¬باشد.
در این اطلاعیه، اضافه شده است؛ ساعت ارائه خدمات به مشتریان، در جزایر کیش و قشم، تا پایان سال ۱۳۹۸، بر‎اساس تصمیم شورای عالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، روزهای شنبه تا چهارشنبه هرهفته، از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۵:۳۰ و در روزهای پنج¬شنبه، ساعت کار، از ساعت ۷:۱۵ صبح تا ۱۲:۳۰ است.