جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با افزوده شدن بانک «پارسیان» به لیست بانک‌های متصل به اپلیکیشن «صاپ»، امکان استفاده از خدمات اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران برای مشتریان و کاربران ۱۶ بانک و موسسه مالی و اعتباری بزرگ کشور فراهم شد. به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با پیوشتن بانک پارسیان […]

جامع خبر(جامع نیوز):همزمان با افزوده شدن بانک «پارسیان» به لیست بانک‌های متصل به اپلیکیشن «صاپ»، امکان استفاده از خدمات اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران برای مشتریان و کاربران ۱۶ بانک و موسسه مالی و اعتباری بزرگ کشور فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری جامع خبربه نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، با پیوشتن بانک پارسیان به جمع ١۶ بانک و موسسه مالی و اعتباری کشور، شرایط برای بهره‌مندی از خدمات متنوع «صاپ» در حوزه پرداخت به ‌ویژه امکان کارت به کارت از مبدأ این بانک‌ها فراهم شده، ضمن اینکه امکان نصب این اپلیکیشن برای سیستم‌عامل ios از طریق سایت sibbank.ir نیز امکان‌پذیر شده است به‌طوری‌که دارندگان تلفن‌های همراه هوشمند با سیستم‌عامل ios می‌توانند جهت نصب اپلیکیشن «صاپ» بانک صادرات ایران علاوه بر مراجعه به سایت بانک به نشانی: www.bsi.ir به سایت www.sibbank.ir نیز مراجعه کنند.
«صاپ» اولین اپلیکیشن ارائه‌دهنده خدمات کارت به کارت از مبدأ بانک صادرات ایران به سایر بانک‌ها است و تنها سامانه‌ای است که صدور آنلاین بیمه‌نامه به‌صورت مستقیم را ارائه می‌کند. عملیات فعال‌سازی اپلیکیشن به راحتی و بدون نیاز به مراجعه به شعبه انجام می‌شود و تنها با داشتن رمز دوم کارت بانکی می‌توان فعالیت‌های مالی را از طریق سامانه‌ای امن با کاربری آسان انجام داد.
انتقال وجه کارت به کارت از مبدأ بانک‌های عضو شتاب، خرید شارژ سیم‌کارت و بسته اینترنتی، پرداخت به حساب سازمان‌های خیریه و نیکوکاری، پرداخت قبوض، گردش حساب بدون کارمزد، امکان ثبت و نگهداری تراکنش‌های پرکاربرد در لیست محبوب من و رویت گزارش تراکنش‌ها خدمات ارائه شده از طریق اپلیکیشن «صاپ» است که با افزوده شدن چهار خدمت جدید، ویژگی‌های منحصر به فردی برای آن فراهم شده است. علاوه ‌بر این، ارائه خدمات گردشگری در این اپلیکیشن، با اتصال به سامانه «با هم‌رو»، امکان رزرو بلیط هواپیما با پشتیبانی ٢۴ ساعته، قطار، هتل‌های داخلی و خارجی، پرداخت بیمه مسافرتی و پرداخت عوارض خروج از کشور را تسهیل کرده است.
استفاده از خدمات پس از فروش ایران‌خودرو و سایپا با استفاده از این اپلیکیشن از دیگر خدمات عرضه شده در نرم‌افزار «صاپ» بانک صادرات ایران است