جامع خبر(جامع نیوز):برندگان مسابقه اینستاگرامی بانک ملی ایران با عنوان «یک قدم مانده به ۹۱ سالگی بانک» که به مناسبت ۹۱ سال خدمت رسانی پرافتخار به مردم عزیز کشورمان برگزار شد، مشخص شدند. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مسابقه هموطنان احساس خود را در مورد بانک ملی ایران در یک جمله […]

جامع خبر(جامع نیوز):برندگان مسابقه اینستاگرامی بانک ملی ایران با عنوان «یک قدم مانده به ۹۱ سالگی بانک» که به مناسبت ۹۱ سال خدمت رسانی پرافتخار به مردم عزیز کشورمان برگزار شد، مشخص شدند.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، در این مسابقه هموطنان احساس خود را در مورد بانک ملی ایران در یک جمله در صفحه رسمی این بانک در اینستاگرام، بارگذاری کردند.
در پست این مسابقه که از تاریخ ۱۶ تا ۲۵ شهریورماه ۱۳۹۸ برگزار شد بیش از ۳۷ هزار و ۷۰۰ کامنت دریافت شد که تک تک آنها حاوی احساس خوب هموطنان به بانکی برخاسته از عزت و غیرت مردمی بود.

ضمن تقدیر از تمامی عزیزانی که با جملات زیبای خود در این رویداد مشارکت نمودند، از بین شرکت کنندگان در این مسابقه تعداد ده نفر به قید قرعه برنده ی جایزه ی سه میلیون ریالی این مسابقه شدند.

اسامی برندگان به شرح ذیل می باشد:

۱- خانم فاطمه پاکمنش جمله: بانک ملی نماد اقتدار

۲- خانم خدیجه قنبرزاده جمله: بانک ملی بانک افتخار آفرین

۳- آقای یاسر محمدی جمله: بانک ملی نماد اعتماد و اعتبار

۴- خانم مرسانا محمدی جمله : بانک ملی نماد اعتماد ملی

۵- خانم دنیا موسی جمله: ۹۱ سال همراه با مردم

۶- خانم عالم برقی جمله: تنها بانک مورد اعتماد من

۷- خانم پردیس قاسمی جمله: بانک ملی تنها بانک مورد اعتماد من

۸- خانم مهسا موسوی جمله: بانک ملی به وسعه یک سرزمین

۹- خانم زهره سلمانی جمله : بانک ملی امنیت

۱۰- سپیده صداقت نیا جمله: اقتدار و افتخار و اعتماد از آن بانک ملی است