دوشنبه, ۱۲ خرداد ۱۳۹۹

تاکید بر اهتمام همکاران در مشتری مداری و حفظ جایگاه بانک قرض الحسنه مهر ایران

سلیمان توکلی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران در جلسه گردهمایی روسا و معاونین شعب و دوایر ستادی استان قزوین حفاظت از جایگاه اولین بانک تخصصی قرض الحسنه کشور را وظیفه تمامی کارکنان دانست و بر رعایت اصول مشتری مداری تاکید کرد.

به گزارش جامع خبر (جامع نیوز ) به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، سلیمان توکلی با اشاره به موفقیت های اخیر بانک در سطح بین الملل بیان داشت: به عنوان یک بانک نوپا در نظام بانکی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده ایم و این امر در سایه لطف خداوند و همت مدیران ارشد بانک و تلاش همکاران شعب و ستاد به سختی بدست آمده است و به عنوان یک وظیفه همه پرسنل باید در حفظ و مراقبت از این جایگاه و ارتقا آن تلاش نمایند.
وی ضمن اشاره به جایگاه نشریه بین المللی بنکر در نظام بانکی، سه عامل مهم کسب رتبه سوم جهانی توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران را بیان نمود.
عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران از فعالیت های صورت گرفته در بخش تخصصی قرض الحسنه و رشد مستمر منابع و تسهیلات پرداختی سالهای گذشته، به عنوان اولین عامل در کسب این رتبه یاد کرد.
توکلی ادامه داد: نسبت مطالبات به مصارف کمتر از یک درصد به صورت مستمر، عامل دوم انتخاب بوده و سوم شفافیت صورت های مالی و برگزاری مجمع منظم سالیانه به عنوان اولین بانکی که صورتهای مالی آن توسط حسابرسان بانک مرکزی مورد تایید قرار گرفته است.
شایان ذکر است، در این جلسه یوسف نجدی مدیر امور استان ها نیز عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران را همراهی نمود.

نوشته شده توسط تحریریه در شنبه, ۲۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۶:۱۴ ب.ظ

  • دیدگاه‌ها برای تاکید بر اهتمام همکاران در مشتری مداری و حفظ جایگاه بانک قرض الحسنه مهر ایران بسته هستند
  • 7 بازدید
  • چاپ چاپ

دیدگاه

نظرات در این پست بسته شده.