جامع خبر(جامع نیوز):بانک ملی ایران در راستای حمایت از سیاست های دولت و تسهیل امر ازدواج جوانان، بیش از ۱۲۷ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج در شش ماه ابتدای امسال به متقاضیان پرداخت کرده است. به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بر این اساس از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه تعداد […]

جامع خبر(جامع نیوز):بانک ملی ایران در راستای حمایت از سیاست های دولت و تسهیل امر ازدواج جوانان، بیش از ۱۲۷ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج در شش ماه ابتدای امسال به متقاضیان پرداخت کرده است.

به گزارش روابط عمومی بانک ملی ایران، بر این اساس از ابتدای سال جاری تا پایان شهریور ماه تعداد ۱۲۷ هزار و ۵۵۵ فقره تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تخصیص یافته است که ارزش ریالی این تسهیلات به ۴۰ هزار و ۸۵ میلیارد و ۴۷۲ میلیون ریال بالغ می شود.
در سال گذشته نیز بانک ملی ایران حدود ۲۶۵ هزار فقره وام قرض الحسنه ازدواج به ارزش ریالی ۴۱ هزار و ۴۹۲ میلیارد و ۷۶۸ میلیون ریال تخصیص داده است.
اکنون سقف وام قرض الحسنه ازدواج برای هر یک از زوجین ۳۰ میلیون تومان با دوره بازپرداخت ۶۰ ماه و نرخ چهار درصد کارمزد است.
متقاضیان به مدت دو سال (۲۴ ماه) از تاریخ عقد، می توانند برای دریافت وام مذکور اقدام کنند و به هر یک از متقاضیان نیز صرفا یک مرتبه وام قرض الحسنه ازدواج تعلق می گیرد.