جامع خبر(جامع نیوز) :جزئیات هزینه آبونمان سالانه دریافت اطلاعات تراکنش‌های بانک اقتصادنوین از طریق پیامک و پست الکترونیکی در سال جاری اعلام شد. به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین هزینه آبونمان دریافت اطلاعات تراکنش‌های این بانک در سال جاری ۱۲۰هزار ریال برای ارسال پیامک با جزئیات محدود و ۱۵۰هزار ریال […]

جامع خبر(جامع نیوز) :جزئیات هزینه آبونمان سالانه دریافت اطلاعات تراکنش‌های بانک اقتصادنوین از طریق پیامک و پست الکترونیکی در سال جاری اعلام شد.

به گزارش جامع خبر به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین هزینه آبونمان دریافت اطلاعات تراکنش‌های این بانک در سال جاری ۱۲۰هزار ریال برای ارسال پیامک با جزئیات محدود و ۱۵۰هزار ریال برای ارسال پیامک با جزئیات کامل تعریف شده است که نیمی از این مبلغ به‌عنوان آبونمان شش ماه نخست سال ۱۳۹۸ با اطلاع قبلی از حساب مشتریان کسر خواهد شد.

همچنین برای آن دسته از مشتریان که خدمت ارسال پیام از طریق پست الکترونیکی را فعال کرده‌اند مبلغ ۱۰هزار ریال به‌عنوان آبونمان سالانه تعیین شده است.

بنا بر این گزارش موضوع کسر آبونمان از سپرده‌های مشتریان یک هفته قبل از برداشت وجه از طریق پیامک اطلاع‌رسانی شده و پس از کسر مبلغ نیز موضوع از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید. مشتریان با پرداخت آبونمان از یکی از سپرده‌های خود از تمامی تراکنش‌های کلیه سپرده‌های خود مطلع خواهند شد.