جامع خبر (جامع نیوز): مدیرعامل بیمه سرمد در سفر استانی به یزد، با مدیران ارشد بانک صادرات این استان دیدار و گفتگو کرد. مهندس مهدی مهدوی در این جلسه لزوم گسترش تعاملات را در دستیابی به منافع مشترک، موثر عنوان کرد و افزود: ایجاد و توسعه ارتباط با مدیران بانک صادرات استان‌ها از طریق برگزاری […]

جامع خبر (جامع نیوز): مدیرعامل بیمه سرمد در سفر استانی به یزد، با مدیران ارشد بانک صادرات این استان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس مهدی مهدوی در این جلسه لزوم گسترش تعاملات را در دستیابی به منافع مشترک، موثر عنوان کرد و افزود: ایجاد و توسعه ارتباط با مدیران بانک صادرات استان‌ها از طریق برگزاری جلسات و نشست‌های مختلف در تمامی سرپرستی‌های بانک صادرات در سراسر کشور، رویکردی است که همواره مدیران بیمه سرمد دنبال می کنند.

وی، از اعطای تسهیلات و تخفیفات ویژه برای مدیران و معاونان حوزه های بانک استان خبر داد و اظهار امیدواری کرد: بیمه سرمد با ارائه خدمات شایسته بتواند در راستای جلب اعتماد حداکثری مدیران و کارکنان، بازنشستگان و مشتریان بانک صادرات، اقدامات مثبتی انجام دهد.

علائی مدیر شعب بانک صادرات استان یزد، یزدانی و سالاری معاونین وی، کریمی مدیر کانون بازنشستگان بانک صادرات استان یزد، امید گودرزی معاون فنی بیمه های اشخاص، حسین قربانی مدیر بیمه های آتش سوزی و حسین نظریان مدیر پشتیبانی بیمه سرمد در این نشست حضور داشتند.