جامع خبر(جامع نیوز):ایرانسل در نیمه اول امسال، ۷۹۰ آبادی را به مناطق تحت پوشش خدمات مکالمه و اینترنت پرسرعت شبکه تلفن همراه خود افزود. به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نیمه اول سال ۱۳۹۸، آبادی‌هایی که تحت پوشش شبکه‌های ۲G، ۳G و ۴G ایرانسل قرار گرفته‌اند، به ۱۷هزار و ۳۴۹ آبادی رسیده است که از […]

جامع خبر(جامع نیوز):ایرانسل در نیمه اول امسال، ۷۹۰ آبادی را به مناطق تحت پوشش خدمات مکالمه و اینترنت پرسرعت شبکه تلفن همراه خود افزود.

به گزارش روابط عمومی ایرانسل، در نیمه اول سال ۱۳۹۸، آبادی‌هایی که تحت پوشش شبکه‌های ۲G، ۳G و ۴G ایرانسل قرار گرفته‌اند، به ۱۷هزار و ۳۴۹ آبادی رسیده است که از این تعداد، «۷۹۰ آبادی» در ۶ماهه اول امسال تجهیز شده‌اند.

این اقدام ایرانسل، منجر به افزایش دسترسی ارتباطی «۶۵۰هزار مشترک» در مناطق روستایی شده است. تا پایان اسفندماه سال ۹۷، حدود ۱۱ میلیون و ۵۰۰ نفر در مناطق روستایی از شبکه ایرانسل بهره می‌گرفتند و با توجه به اقدامات انجام شده، تعداد این افراد از مرز ۱۲ میلیون نفر عبور کرده است.

ایرانسل، به عنوان بزرگترین اپراتور دیتای ایران، همواره در تلاش است تا مشترکان تلفن همراه کشور، بهترین و بالاترین خدمات را برای مکالمه و اینترنت پرسرعت همراه، در اختیار داشته باشند تا تجربه بهتری از زندگی دیجیتال به دست آورند.

گسترش شبکه روستایی با حمایت مجری توسعه ارتباطات روستایی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با استفاده از سهم پروژه «خدمات عمومی اجباری» یا USO (Universal Services Obligation) از درآمد ایرانسل، تأمین شده است تا عدالت ارتباطی مدنظر وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات محقق شود